ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ п.ЗЕЛЕНСЬКОГО В.О. ЩОДО СИТУАЦІЇ ,ЯКА СКЛАЛАСЯ ПО ЗАБОРГОВАННОСТІ ЗАРПЛАТИ МЕДИКАМ НА ВОЛОВЕЧЧИНІ

Шановний пане Президент!

До редакції газети “Народний контроль Закарпаття”звернулися медичні працівники Воловецької КНП “Воловецька районна лікарня”,які повідомили,що в них виникла заборгованість по виплаті заробітної плати за жовтень,листопад та грудень 2020 року.

Як повідомляють воловецькі медики,що вони вже зверталися у всі інстанції,починаючи від свого керівника медичного закладу закінчуючи керівництвом Закарпатської ОДА ,однак окрім обіцянок, на які щедрі наші чиновники ніякого реагування не було.

Вже навіть Закарпатською обласною прокуратурою відкрите кримінальне провадження за №42020071040000033 від 24.11.2020 року за ст.175 ККУ “Невиплата заробітної плати”.

Але байдужість закарпатських чиновників ,як на рівні цього медичного закладу,так і на рівні області просто шокує.

Люди залишені без засобів існування,в кожного свої життєві проблеми,кому на лікування кошти потрібні,комусь сплатити кредити, щомісячна плата за комунальні послуги ,на харчування ,а зарплати немає.

Медики говорять,що вже не кажуть про доплати,які Ви обіцяли,їм би хоча зарплату виплатили.

Ось такі настрої серед медиків на Воловеччині.

По наявній інформації з 24 грудня чи 2 січня в державі мають намір вводити карантинні обмеження.

Через декілька днів наступають святкові дні – Новий рік та Різдво Христове.

З яким настроєм і з чим люди будуть зустрічати новорічні свята.Мізерні заощадження,які були в людей вже закінчилися.

Що людям робити?

Люди говорять відверто,що вони використали всі законні шляхи врегулювання питання по виплаті законно заробленої зарплати.

Однак їх не чують.

Люди кажуть,що готові до більш радикальних дій в рамках діючого законодавства,тобто проведення мирних акцій протесту.

Невже в Україні така виникла критична ситуація,щоб зарплату людям треба силоміць отримувати???

Пане Президенте !

Люди не задоволені діями влади на Закарпатті , думали ,що буде краще , але стає чим далі ,тим непередбачувана ситуація щодо покращення життя людей та їх добробуту.

Люди попросили публічно звернутися до Вас з надією про поновлення їх законних прав та інтересів і безперечно притягнення винних до відповідальності.

В разі відсутності Вашого реагування вони залишають за собою право на захист своїх прав та інтересів всіма доступними і законними шляхами.

Наперед Вам дякуємо за розуміння .

Голова правління Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”

Ф.Д.Щубер

09.12.2020 року