ЗВЕРНЕННЯ ДО КЕРІВНИКА БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПРОКУРАТУРИ п.ЖИЛКІНА В.В.

“ЧОМУ ДО ЦИХ ПІР ПРОЦЕСУАЛЬНИМИ КЕРІВНИКАМИ – МІСЦЕВИМИ ПРОКУРОРАМИ НЕ ПОВІДОМЛЕНО ПРО ПІДОЗРУ ОСОБАМ,ЯКІ ЗДІЙСНЮВАЛИ ПОГРОМИ МАЙНА ЖУРНАЛІСТІВ В с.ШИРОКОМУ ТА СКОЇЛИ НАПАД НА ЖУРНАЛІСТА В с.БОРЖАВСЬКЕ ЩО НА ВИНОГРАДІВЩИНІ?”

Згідно з п. 11 ч. 2 ст. 36 КПК повідомляти про підозру у вчиненні кримінального правопорушення уповноважений лише прокурор – процесуальний керівник.

Слідчі СВ Виноградівського ВП ,які здійснюють досудове розслідування по вищевказаних кримінальних провадженнях(а саме щодо побиття журналіста газети “Народний контроль Закарпаття” 06.08.2020 року та погромів майна журналістів в с.Широке 12.12.2020 року ) інформують Громадську організацію”Народний контроль Закарпаття”(яка є заявниками в даних кримінальних провадженнях,а журналісти визнані потерпілими),що саме процесуальні керівники-прокурори Виноградівського відділу Берегівської місцевої прокуратури не хотять повідомляти про підозру особам,в діях яких є багато підстав вважати причетними до скоєння вищевказаних кримінальних правопорушень.

Володимире Володимировичу поясніть громадськості чому така ситуація,і чи достовірно інформують громадськість слідчі місцевої поліції щодо бездіяльності процесуальних керівників.

Чи можливо є якісь інтереси???

В разі нереагування на наше публічне звернення ми залишаємо за собою право оскаржити ваші дії та дії ваших підлеглих працівників.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”