ЗРОБЛЮ ВСЕ МОЖЛИВЕ, ЩОБ ВИНОГРАДІВ ЗНОВУ СТАВ АДМІНІСТРАТИВНИМ ЦЕНТРОМ ВИНОГРАДІВСЬКОГО РАЙОНУ

Шановне товариство, я отримав Настанови та Благословення від настоятеля храму СВЯТО-РОЖДЕСТВА БОГОРОДИЦІ С.ДРОТИНЦІ отця Георгія йти кандидатом в депутати Берегівської районної ради від політичної партії “Рідне Закарпаття”.

Вибори – відповідальність не тільки влади, це відповідальність кожного із нас.

Вибори виявляють інтереси різних суспільних груп в органах влади, а для громадян є однією з форм їх реальної участі в політиці та управлінні державою.

Беручи участь у виборах, ми виявляємо свою волю.Якщо не беремо участі у виборах, то виявляємо свою байдужість.

А якщо людина стає байдужою, то нехай тоді вона не скаржиться на владу, яка виявилася не такою, як бажалося.

Не брав участі у виборах, обрали погану владу – ти винний і пожинай плоди, які сам посіяв.

Якщо людьми буде мені надана можливість стати депутатом Берегівської районної ради, я буду керуватися служінням народу і відповідальністю.

Здобуття багатства – це не та дорога,яка мною вибрана.Бо прийде час,коли Господь забере всі багатства від людини,які вона отримала внаслідок влади.

Ісус Христос навчав: «Глядіть остерігайтесь користолюбства (тобто бережіться любові до багатства, пристрасті до збагачення), Бо життя людини не залежить від її маєтку»

До цього часу я займаюся громадською та журналістською діяльністю ,основним завданням якої є допомога людям.

Являюсь головою правління Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” та редактором газети”Народний контроль Закарпаття”.

Допомога людям була різною,від надання безкоштовної правової допомоги – до захисту прав та законних інтересів в органах виконавчої влади , місцевого самоврядування та в судах .

Моя команда надала допомогу більше сотням людей в поновленні порушених прав на території Закарпаття,які потребували юридичного захисту ,вміння вислухати ,порозуміння та підтримки у важкий період їх життя.

Я розраховую на чесні та демократичні вибори,тому,що по іншому не сприймаю цей виборчий процес,адже в мене таке виховання,такі погляди на життя і я не маю намірів ні підкуповувати ,ні іншим чином впливати на виборців.

Якщо так станеться,що виборці нададуть перевагу іншим кандидатам ,то я й надалі буду допомагати людям ,як це робив і раніше.

Обіцяти – це не в моїх життєвих принципах ,але дійсно хотілося б щось зробити корисне для нашого району ,і звичайно зробити все ,щоб він називався Виноградівським , з адміністративним центром в м.Виноградів.

Я прикладу всі свої зусилля,щоб це стало реальністю.

І ще хотілося б миру, спокою і гідного життя для нашого народу.

Як цього досягти? Важкою ,щоденною та клопіткою працею в інтересах людей ,в тій царині,де я вважаю себе результативним.

Звичайно стан доріг,медичної та освітньої галузі бажає бути кращим і тому мною буде зроблено все можливе,щоб послуги в цих сферах життя покращилися.

Найбільша турбота мною буде приділена пенсіонерам ,малозабезпеченим сім”ям ,дітям -сиротам ,та дітям,позбавленим батьківського піклування.

Якщо буде на то буде Божа ласка та Його воля,і люди на виборах висловлять мені свою довіру ,то я в свою чергу не підведу їх.

Для довідки:

Округ, в якому я балотуюся, включає в себе с.Підвиноградів,с.Олешник, с.Дротинці, с.Фанчиково, с.Тросник, м.Виноградів, с.Перехрестя, с.Пушкіно, с.Вербовець, с.Чорний Потік, с.Шаланки, с.Матійово, с.Руська Долина, с.Нове Село, с.Карачин та стг. Вилок. Я є в списку під номером №3 політичної партії “Рідне Закарпаття”.

З повагою до Вас

Кандидат в депутати Берегівської районної ради

Федір Щубер