Знову “Трусить” освіту на Виноградівщині: Виявлені Факти булінгу в одній із шкіл Виноградова

До редакції газети “Народний контроль Закарпаття” надійшла інформація про те,що в одній із шкіл м.Виноградів стався випадок булінгу ,тобто під час навчального процесу в школі двоє дівчат,які є учнями 8-го класу побили старшу за віком дівчинку,яка ходить в 9 -й клас цієї школи.
Ми відвідали потерпілу школярку ,яка знаходиться на лікуванні в травматологічному відділенні Виноградівської районної лікарні та дізналися про самий випадок і що цьому передувало.
Як нам повідомила потерпіла,конфлікт між дівчатами триває вже певний період часу і про цей конфлікт із слів потерпілої знали педагоги.
Нещодавно,як стверджує дівчинка вже доходило до бійки в приміщенні школи,це було на перерві, школярки почали вияснювати відносини на повишених тонах розмови,на що збіглися інші діти та один із педагогів цієї школи,який втрутився в цю ситуацію.
Зі слів потерпілої її кривдниця в адрес вчительки на її зауваження почала висловилася нецензурними словами і знехтувала її вимоги припинити неналежну поведінку.
Однак,конфлікт мав продоження,і вже через кілька днів,школярки викликали одна одну на силову розбірку,яка закінчилась бійкою. 
Результатом бійки є нанесення тілесних ушкоджень і госпиталізація потерпілої в лікарню.
Ми поспілкувалися із класним керівником однієї із учасниць бійки та керівником навчального закладу ,які охарактеризували школярок.
Як нам повідомла керівник цього освітнього закладу ,що по даному випадку дирекцією школи повідомлено поліцію,службу в справах дітей. 
В ході проведення журналістського розслідування ми повідомили керівництво місцевої райдержадміністрації для відповідного реагування,а також отримали достатньо інформації про стан навчально-виховного процесу в цій школі .
Виникає багато питань до всіх учасників навчально-виховного процесу,а саме як до батьків, так і до педагогів і безпосередньо і до учнів. 
В найближчий час ми детально опишемо про цю подію.
Слідкуйте за нашими публікаціями.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”