“Знати, щоб жити!”: Із нагоди всесвітнього дня боротьби зі снідом проведена виховна бесіда із учнями в Широківській ЗОШ 1-№ ступенів.

З метою формування в учнів Широківської ЗОШ 1-3 ступенів знань про СНІД; ознайомлення із шляхами зараження ВІЛ-інфекцією; забезпечення інформацією, яка допоможе приймати обмірковані рішення щодо самозахисту від СНІДу; сприяння розвитку потреби робити відповідні висновки; розвинути навички, спрямовані на самостійне прийняття рішень; сприяти розповсюдженню інформації про СНІД серед населення; формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ; виховання потягу до здорового способу життя за ініціативи педагога-організатора школи п.Погоріляк В.В.(члена Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”) була проведена зустріч учнів із завідувачем амбулаторії с.Широке п.Дзяпка В.І.

Лікар розповів про таємниці вірусу імунодефіциту людини, шляхи та фактори передачі, правила уникнення ризику захворювання. Розповідь була насичена прикладами з життя молодих людей, листами, опублікованими в соцмережах.
Медик звернув увагу школярів на умови проживання хворих на СНІД та роль держави у допомозі цим людям.
Шляхом опитування діти продемонстрували свої знання, щодо епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні, яка, на жаль, є широкомасштабною і вже охопила 1,63% всього дорослого населення країни.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”