Журналістське розслідування: як лікують дітей на Виноградівщині…???

Шановне товариство до редакції газети “Народний контроль Закарпаття” звернулася мешканка м.Виноградів в якої нещодавно сталося горе,помер її син.
Вона розказала нам про те,що його спочатку побили ввечері перехожі (які встановлені) і коли він звернувся за медичною допомогою у Виноградівську районну лікарню ,медики провели лабораторні та інші дослідження ,по результатах яких встановили діагноз важкої невиліковної хвороби.
Для дообстеження та верифікації діагнозу із Виноградова сина доправили в Ужгород в Закарпатську обласну клінічну лікарню ім.А.Новака ,де начебто йому підтвердили діагноз,який встановили у Виноградові.
Лікарі сказали про невтішний прогноз його стану здоров”я.
Жінка зібрала де могла гроші і мала намір відвезти сина на лікування в Австрію.
Але по дорозі до Австрії ,в Угорщині йому стало погано і вони вимушені були звернутися до медиків сусідньої нашої держави.
Угорські медики провели комплекс заходів та досліджень, спрямованих на встановлення діагнозу, тобто точної причини захворювання, а також змін внутрішнього середовища організму та супутніх захворювань, призначили ефективне лікування захворювання і виключили встановлений діагноз нашими лікарями.
По результатах обстеження і лікування угорські медики констактували поліпшення його стану здоров”я і хворого відпустили додому для подальшого лікування.

(Продовження в цій частині буде…)

Що стосується звернення до правоохоронних органів,тобто до Виноградівського відділення поліції про побиття його.
Поліція прийняла заяву ,провела перевірку,і як нам повідомив начальник відділення поліції ,підлеглі по результатах перевірки зробили висновок,а потім по даній подій відомості внесені до ЄРДР за ст.125 ККУ.
Але ,є одне але ,поліція кваліфікувала цю подію за ознаками злочину передбаченого ст.125 ККУ без судмедэкспертизи ,яка зі слів матері взагалі не була проведена .

(Більш детально опишемо трохи згодом)

Виникає в цій історії багато запитань,як до поліції ,так до судмедєксперта і безпосередньо до лікарів,які його лікували.

Журналістське розслідування триває…

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”