Запрошуємо голову Виноградівської РДА п.Кіша В.В. до публічного діалогу на сторінках фейсбука.

Ідея “Соціального ліфту” непогана, але чи вдалося модернізувати цей проект до рівня Державного офісу інновацій, важко наразі сказати?

Команда президента України Володимира Зеленського шукала фахівців з народу для проведення реформ в країні та “знищення старої системи”. Питання :Чи знайшла???Висновок :можемо наразі спостерігати самі і знаходити відповідь…

Сайт проекту LIFT, який запустився 28 травня, покликаний “чесно і прозоро”, тобто, без корупції і бюрократії, добирати професіоналів із різних галузей на допомогу новій владі. 

“LIFT як інноваційна платформа мала б допомогти: знайти вакансію, знайти  спеціаліста та працювати на зміни країни; розповісти ідею, що вирішить складні питання або буде корисною для країни; презентувати продукт, що принесе позитивні зміни на державному рівні”.

 І тут же – наголошується: “Ми об’єднали кращі рекрутингові компанії і спеціалістів, які будуть уважно стежити за процесом відбору”.

На сайті українцям пропонували завантажити резюме, вказавши, в якому саме проекті вони хотіли б працювати, а саме: у партії “Слуга народу”, “Державі в смартфоні”, “Команді Зеленського” чи безпосередньо в LIFT. 

Або просто ввести назву бажаної вакансії та місто, щоб переглянути вже подані заяви.

На власному прикладі Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” поставила собі за мету перевірити ідею соціального ліфту,як вона запрацює  та стежити за процесом відбору.

Ми делегували найкращого члена нашої команди ,для участі в соціальному ліфті.Він пройшов всі етапи відбору набрав ,як для нас, досить достойні  результати.Однак нашого члена  навіть на співбесіду не запросили.

Все стало зрозуміло,коли актив Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” завітав на зустріч із новопризначеним головою Виноградівської РДА п.Кіш В.В.

Ми запитали його про етапи відбору та участі в соціальному ліфті,кількість балів,яку він набрав по результатах відбору,але на жаль Василь Васильович не зміг  нам нічого конкретно відповісти по суті.

Ми надали інформаційний запит до Виноградівської РДА щодо надання нам результатів участі В.В.Кіша в “соціальному ліфті”,однак наш запит райдержадміністрація перенаправила до Офісу Президента.

В Департаменті доступу до публічної інформації Офісу Президента України  відповіли,що в них відсутня інформація  стосовно діяльності громадської організації “Команда Зеленського” щодо реалізації проекту “LIFT”.

Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” направила запит до  голови Закарпатської ОДА  п.Бондаренка І.С.(вже колишнього),який нам відповів ,як на особистому прийомі ,так і письмово,що станом на 14 серпня 2019 року жодних пропозицій щодо кандидатур для призначення на посади голів районних  державних адміністрацій подано не було.

Все ,начебто, буде вирішуватися по результатах соціального ліфту.

Але, як потім ми побачили, в хід пішли старі і провірені методи “договорняків” про принципу кумовства ,сватовства,хабарництва тощо.

Хто рекомендував п.Кіша В.В. на посаду голови Виноградівської РДАі чи приймав він участь в “соціальному ліфті”? Ми попросимо його публічно розповісти про своє призначення та наміри вивести Виноградівщину із сміттєвого колапсу.

                           Шановний Василь Васильович!

Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” очікуватиме Вашу публічну відповідь про результати участі в соціальному ліфті,порядок та механізми відбору Вас на посаду голови Виноградівської РДА,а також ми хочемо почути про склад Вашої команди із якою Ви будете намагатися “розрулювати” проблеми в районі ,а саме : 

– вивезення із сіл району сміття;

– ремонт доріг;

– реконструкція очисних споруд;

– укріплення гідроспоруд для утримання паводків тощо.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”