З Днем Незалежності України, шановне товариство!!!

З Днем Незалежності,
Вітаємо Україно! Вставай!
Борися до кінця!
За мирне, світле, чисте небо,
Та вільне краще майбуття!
Не забуваймо тих Героїв,
Котрі пішли у Небеса,
Тих, що рятують Україну,
ціною власного життя!

День Незалежності України – важливе свято для кожного українця.
У 2019 році наша країна святкує вже 28 річницю своєї незалежності.
В цей день прийнято згадувати усіх, хто працював і працює на благо держави, а також дякувати тим, хто жертвує своїм життям заради мирного неба.

24 серпня 2019 р. у 28 річницю Незалежності України, на Верецькому перевалі українських Карпат, на межі між Львівською та Закарпатською областями, на території меморіального комплексу відбулося спільне вшанування січових стрільців, які були розстріляні навесні, 1939 р., польсько-угорськими окупаційними військами.

Вшанування розпочалася опівдні Божественною Літургією, яку відслужили понад 20 священників Супроводжував богослужіння парафіяльний хор стрийського храму Св. Володимира.
У цій події також взяли участь представники молодіжно-патріотичних організацій, патріоти та громадські активісти з обидвох областей.

Після Літургії відбулися подяки та промови отців капеланів. Перед пам’ятним хрестом було відслужено панахиду за полеглих воїнів усіх часів ,які здобували Незалежность України.
Особливу увагу було звернено на постать о. Августина Волошина, Президента Карпатської України, та Січових Стрільців, які віддали своє життя за Незалежність Карпатської України у березні, 1939 року, а також, героїв наших часів − Небесної Сотні та воїнів АТО.

Наприкінці, з рукою на серці, прозвучала молитва за Україну «Боже Великий, Єдиний». Організатори нинішньої події висловили думку про щорічне вшанування Січових Стрільців та святкування Дня Незалежності на цьому місці.

Актив Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” із іншими краянами прийняв участь на Верецькому перевалі – Воловеччина що на Закарпатті ,в святкуванні Дня Державного Прапора України , Дня Незалежності України та вшановували пам”ять січових стрільців, які були розстріляні навесні, 1939 р., польсько-угорськими окупаційними військами.

Відео привітання:

Наша країна – це широкі простори, золоті поля, калина, вишні в саду, тополі, берези в степу, родючий чорнозем, гори в хмарах, красиві швидкі ріки.
Наша історія – це скрегіт козацьких шабель, стогони невільних людей на панських дворах, заграва помаранчевої революції, герої небесної сотні…

Після Богослужіння та панахиди відбулася трапеза,яку готували самі учасники даного заходу.


Закінчення заходу завершилося співом українських пісень.

Відео пісень.

З нагоди такого важливого свята хочеться всім українцям побажати сил у боротьбі та досягнень поставленої мети.

Любові до рідної землі!

Нехай не згасає оптимізм у душах українського народу!

Сьогодні важливо одне: наша перемога, наше майбутнє!

Давайте змінимо нашу Батьківщину!

Нехай вона стане кращою, чистішою!

І в наших душах горить невичерпний шевченківський вогонь любові до рідної землі!

Слава Україні!

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”