Як забеспечені одягом та взуттям пожежники на Закарпатті?

Шановне товариство до Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” звернувся особовий склад однієї із пожежних частин Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Закарпатській області про неналежне забезпечення їх одягом та взуттям .

Як повідомили пожежники ,що одяг ,який вони зараз одягають непридатний до виконання поставлених перед ними службових завдань.
Також із їх слів , його (тобто одяг) вони купували за власні кошти ,але компенсацію до сьогоднішнього дня їм не повернуто.
Останній раз, коли їх забезпечували речовим майном був дуже давно.
З даного питання Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” невідкладно звернулася до Управління ДСНС в Закарпатської області та ло Голови Закарпатської області п.Москаль Г.Г. для відповідного реагування,а також для підтвердження або спростування даного звернення.
Наразі особовий склад по наявній інформації готовить відеозвернення даної пожежної частини до Міністра МВС України п.Авакова А.Б.,якщо дане відеозвернення буде для нас доступне і ми отримаємо згоду на його оприлюднення,тоді ми його оприлюднимо .