Як в с. Синевир що на Міжгірщині у пенсіонерки намагаються відібрати Земельну ділянку…

Шановне товариство в зв”язку із зверненням до редакції газети “Народний контроль Закарпаття” мешканки с.Синевир ми відвідали Міжгірщину.
Заявниця повідомила нам про те,що протягом останніх вісім років в неї намагаються різними шляхами відібрати земельну ділянку та залишити її без неї,а тому попросила нас допомогти їй та надати цій справі розголосу.
Щоб розібратися більш ширше в цій проблемі ми вислухали саму заявницю ,а після неї відвідали Синевирську сільську раду та Міжгірське відділення поліції.
Як нам пояснили всі сторони цього конфлікту,що наразі тривають судові баталії і тільки суд має право визначити правду в цьому питанні.
Разом із тим,вивчивши документи,які надала нам заявниця ми припускаємо ,що по розгляду нашого звернення,яке ми скерували до правоохоронних органів можуть виникнути питань до сільського голови с.Синевир та до Головного управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Закарпатській області щодо належного виконання ними своїх службових обов”язків під час розгляду звернень мешканки с.Синевир.
Про результати журналістського розслідування ми згодом проінформуємо громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”