ЯК ПРАЦЮЄ СЛУЖБА В СПРАВАХ ДІТЕЙ НА ВИНОГРАДІВЩИНІ???

Шановне товариство, нещодавно ми відвідали Службу в справах дітей Виноградівської РДА з приводу стану вирішення питань щодо призначення опікунства дітей сиріт ,які проживають в с.Пушкіно що на Виноградівщині

Ми вже Вас повідомляли раніше про те ,як склалося життя в багатодітної жінки,яка в останній час важко захворіла.Ми відвідали цю сім’ю і спільними зусиллями чим змогли допомогли і будемо допомагати надалі.Але так сталося,що жінка померла,і залишилося восьмеро дітей сиріт.

Наразі знайшлася людина,яка взяла на себе відповідальність допомагати цим сиротам.Але оформити опікунство наразі в цих бюрократичних установах дуже складно.

І тому ми вирішили допомогти як цій людині,яка взяла на себе відповідальність бути опікуном,так і цим дітям сиротам.

Щоб дізнатися про стан справ щодо оформлення опікунства ми відвідали службу в справах дітей Виноградівської РДА.

На 9.00 годину за київським часом ми пройшлися по службовим кабінетам в яких працює ця установа.Як виявилося на той час ,нікого ми не змогли знайти,позаяк двері на службових приміщеннях були зачинені.Біля службових приміщень відсутній графік роботи і прийому громадян,і взагалі ніякої інформації немає про місцезнаходження службових кабінетів служби в справах дітей.

Маючи досвід розшукової роботи нам вдалося,але лише через годину,  знайти цих  працівників.Як виявилося,керівник даної служби у відпустці,а,зі слів працівників ,особа ,яка замінює керівника начебто знаходиться в суді.Ну а інші де знаходилися в робочий час нехай встановить керівництво Виноградівської РДА.

Я уявляю скільки треба витратити часу пересічному громадянину,який прийшов із тих чи інших питань до цієї установи,щоб вирішити свої питання по суті.

Тому ми просимо голову Виноградівської РДА п.Вантюх І.В. провести службову перевірку відносно працівників Служби в справах дітей щодо дотримання Правил внутрішнього трудового розпорядку , відсутності графіку роботи та прийому громадян даної служби,а також розміщення наглядної інформації щодо розміщення службових кабінетів цієї служби.

Прес-служба Громадської організації “народний контроль Закарпаття”


Щубер Федір Дмитрович