Як працює місцева влада на Міжгірщині в період очікуваного перезавантаження ????

Шановне товариство 23.05.2019 року ,як вже повідомляли про намір поетапно здійснювати громадський та журналістський моніторинг службової діяльності районних державних адміністрацій на Закарпатті – ми відвідали Міжгірщину.
Попередньо побували на Воловеччині , про результати повідомляли в попередніх публікаціях.

Сьогодні мали намір поспілкуватися із головою Міжгірської РДА п.Юрик В.В. з метою отримання звіту від нього про результати службової діяльності під час перебування на займаній посаді.

Прибули в приймальню Міжгірської РДА , де знаходилась працівниця даного органу ,яка на запитання: хто може прийняти нас з питань надання звіту ,відповіла,що поки нікого немає.

На нашому годиннику була 8 година 2 хвилини,що відповідало і на годиннику ,який висів на стіні в приймальні даної установи.

Тобто, о 8.02 годині із керівництва райдержадміністрації(за винятком п.Вощепинець Г.Ф.,та звісно самої працівниці приймальні) нікого із державних службовців на роботі не було.
Ми припускаємо,що в когось були поважні причини запізнення,але це могли бути одиниці.

Ми вирішили зазирнути в кожен службовий кабінет Міжгірської РДА і як виявилося,що всі службові кабінети на третьому поверсі були зачинені (за винятком приймальні та службового кабінету заступника голови Міжгірської райдержадміністрації п.Вощепинець Г.Ф.).

Ми звернулися до працівниці райдержадміністрації,яка знаходилася в приймальні з проханням зателефонувати працівникам райдержадміністрації ,щоб вони йшли на роботу і починали виконувати свої службові обов”язки.

Першим після повідомлення з”явився перший заступник голови Міжгірської РДА ,а нині він був в статусі виконуючого обов”язки голови Міжгірської РДА п.Бошота В.В.,так як із його слів п.Юрик В.В. знаходиться у відпустці.

Ми попросили його прозвітувати про роботу Міжгірської РДА за період 2014 – 2019 рр в частині виконання обіцянок П.О.Порошенко “Жити по-новому”.

Одним із основних питань ,на яке ми хотіли почути відповідь від спірозмовника – це прийняття Міжгірською РДА невідкладних заходів із захисту від природних катаклізмів,адже потужна злива в лічені години перетворила місцеві потічки на потужні ріки.

Більш детально про роботу райдержадміністрації ви можете почути у відеоматеріалі під час самого коротенького звіту чиновника.

В подальшому ми відвідали Синевирську сільську раду та Синевирську ЗОШ 1-3 ступенів. Про спілкування із керівниками цих закладів ми розповімо в окремій публікації.

Зустріч із керівником органу місцевого самоврядування вкотре підтвердив про те що сьогоднішні сільські голови на Міжгірщині і не тільки ще далеко від ефективного та відповідального управління , спрямованого на реалізацію потреб держави та кожного громадянина.

В розмові із директором Синевирської ЗОШ 1-3 ступенів ,останній повідомив,що незадоволений роботою сільського голови,так той не переймається проблемами вивезення сміття та інших проблем села.

Не тільки недоліки сьогодні в роботі місцевої влади на Міжгірщині можемо константувати ,а й позитивні моменти в цій зустрічі.

Ми зустрілися із начальником відділу освіти Міжгірської РДА п.Олексієнко Н.С., яка нас приємно здивувала,як чітким володінням ситуації щодо функціонування закладів освіти даного району,так і належним інтелектуальним рівнем спілкування із громадськістю.

На нашу думку ця постать є найбільше фаховою серед керівників структурних підрозділів Міжгірської РДА.

Під час спілкування із Надією Степанівною ми досягли домовленості із питань співпраці в проведенні в канікулярний період національно-патріотичного виховання в рамках дитячо-юнацької , військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура” ), що є найактуальнішим і найважливішим місцем у вихованні дітей у системі національної освіти .

Метою гри є виховання у юнаків та дівчат морально-псіхологічних якостей : мужності , сміливості ,рішочості , відваги , наполегливості , дисциплінованності на основі кращих традицій українського козатцтва та війська.

В свою чергу ми взяли на себе зобов”язання щодо зустрічі із керівництвом Закарпатського управління лісового та мисливського господарства , УДСНС в Закарпатській області ,Закарпатським обласним комісарітом та з командуванням військових частин щодо сприяння даним заходам .

Отож ,громадський моніторинг органів державної влади триває.

Наступне відвідування в рамках громадського моніторингу райдержадміністрацій на Закарпатті – це Виноградівська РДА.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”