Як на Воловеччині працівники УСБУ в Закарпатській області “Пні рахували”

Шановне товариство до редакції газети “Народний контроль Закарпаття” надійшла інформація від окремого джерела про те,що працівники УСБУ в Закарпатській області начебто здійснюють “планову”перевірку дотримання вимог законодавства з охорони навколишнього природного середовища ДП “Воловецький лісгосп”.

Так,інформація щодо такої ініціативи “сбушників” нас здивувала,адже у функції УСБУ в Закарпатській області перевірка стану довкілля не входить.

Але журналісти газети “Народний контроль Закарпаття” оперативно виїхали до ДП”Воловецьке ЛГ” щоб перевірити достовірність отриманої інформації.

Так,дійсно в службовому кабінеті директора ДП”Воловецьке ЛГ” п.Росол В.В. журналісти застали комісію в складі державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області та співробітника УСБУ в Закарпатській області ,які із слів директора ДП”Воловецьке ЛГ” п.Росол В.В.проводять планову перевірку дотримання вимог законодавства з охорони навколишнього природного середовища на території Воловеччини.

Однак,жодного документа,який би надавав їм дозвіл на проведення такої перевірки на вимогу журналістів на той момент не був представлений.

При зверненні до співробітника УСБУ в Закарпатській області,щоб той пред”явив розпорядження чи інші розпорядчі документи,що уповноважують його для участі у перевірці, останній не зміг надати підтвердження.
Ми надали інформаційні запити до УСБУ в Закарпатській області на предмет участі співробітників УСБУ в Закарпатській області в цій комісії і нам надали відповідь,в якій зазначили,що їх співробітники до складу відповідної комісії не входили.

Державна екологічна інспекція в Закарпатській області на запитувану інформацію про наявність в складі співробітника УСБУ в Закарпатській області уникнула від надання інформації з цього питання.

А тому виникає питання :що робив у складі комісії по здійсненню нагляду у сфері охорони навколишнього природного середовища на Воловеччині співробітник УСБУ в Закарпатській області.Відповідь поки що редакції не відома.

Можливо це один із варіантів “смотрящих”???

Наразі ми направили заяву до УСБУ в Закарпатсьткій області щодо проведення службової перевірки та до ДБР щодо проведення відповідної перевірки та надання правової оцінки даному співробітнику УСБУ в Закарпатській області.
Запрошуємо до перегляду відеоматеріалів та надання відповідної оцінки діям сьогоднішій правоохоронній системи.

Про результати розгляду поданої заяви проінформуємо громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”