Як ділять землі на Міжгірщині…??? : По результатах журналістського розслідування відкрито кримінальне провадження

По результатах журналістського розслідування журналістами газети “Народний контроль Закарпаття”,яке проводилося на підставі звернень мешканців с.Колочава Міжгірського району Закарпатської області, із питань дотримання земельного законодавства  зібрані  нами матеріали були скеровані до прокуратури Закарпатської області.

Вивчивши направлені нами матеріали прокуратура Закарпатської області прийняла рішення відповідно до ст.214 КПК України внести відомості до ЄРДР та розпочато досудове розслідування.

Принагідно нагадаємо Вам ,шановне товариство,,що до редакції газети “Народний контроль Закарпаття” звернулися дві делегації мешканців с.Колочава що на Міжгірщині,які стверджували в один голос  що ,під час розгляду заяв щодо надання їм  земельної ділянки, посадові особи органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади порушили вимоги земельного законодавства та унеможливили скористатися своїм правом на отримання земельної ділянки.

Із зібраних нами матеріалів можна наразі припустити,що всупереч чинному законодавству посадові особи Колочавської сільської ради,Міжгірської РДА та інших структурних підрозділів окремих органів виконавчої влади уклали  договір оренди земельної ділянки із фізичною особою загальною площею 3,4211 га.Відповідно до Розпорядження голови Міжгірської РДА фізичній особі було надано в оренду земельну ділянку строком на один рік ,а договор оренди цієї земельної ділянки уклали на 25 років.

Як випливає із інших копій документів,які ми отримали від окремих джерел інформації, посадовими особами органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади на Міжгірщині допущені ряд грубих порушень чинного законодавства ,які йдуть врозріз із діючим законодавством.

А тому в ході досудового розслідування  ми сподіваємось на те,що правоохоронцями буде надана належна правова оцінка діям посадових осіб Колочавської сільської ради,Міжгірської РДА,відділу у Міжгірському районі ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області та державному реєстратору Тячівської РДА.

Громадською організацією “Народний контроль Закарпаття”  буде здійснюватися постійний громадський та журналістський супровід даної справи,про подальший перебіг подій та результати досудового розслідування нами буде повідомлятися громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”