ХТО І ЗА ЯКІ ДИВІДЕНДИ “ПРИКРИВАЄ” ВІД ЮРИДИЧНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ДИРЕКТОРА ВИНОГРАДІВСЬКОГО ГЕРІАТРИЧНОГО ПАНСІОНАТУ п.МИКУЛЯК Н.А. ???

Шановне товариство ,сьогодні ми ,згідно попередньо поданої заяви до Закарпатської ОДА про прийняття журналістів газети “Народний контроль Закарпаття”, зустрілися із керівництвом Закарпатської ОДА з питань роботи Виноградівського геріатричного пансіонату.На дану зустріч був також запрошений директор департаменту соціального захисту населення п.Петрішка М.М.Коротко про обставини .Останнім часом про функціонування вищезгаданого закладу надходило чимало повідомлень від родичів пацієнтів та окремих працівників хоспісу та пансіонату з тих чи інших питань.По всіх зверненнях ми перевіряли повідомлення шляхом проведення журналістського розслідування з метою їх підтвердження чи спростування.Зібрані матеріали направляли в правоохоронні органі для надання правової оцінки діям посадових осіб пансіонату.

Так,наприклад навесні 2020 року до редакції газети “Народний контроль Закарпаття “звернулися родичі мешканки с.Чорнотисів,яка на той час була пацієнткою хоспісного відділення.Хвору перевели з хоспісу в пансіонат за рішенням тимчасової протиепідемічної комісії позаяк хоспіс був визначений місцем для обсервації контактних осіб.

Однак ,як нам стало відомо з окремих інформаційних видань директор пансіонату п.Микуляк Н.А. відмовилася приймати хвору і її відвезли додому,хоча остання харчувалася з допомогою зонду для харчування ,і навіть не в змозі була сходити до туалету і ,що саме головне, потребувала постійного прийому медикаментів.

Ми зустрілися із родичами ,які погодилися на відеокамеру публічно розповісти про те,що їм стало відомо( https://youtu.be/qVdcJz8m-Tc).

Ось що повідомили нам родичі померлої,як в частині першій вони усвідомлено розповідають про обставини https://youtu.be/ljS-TkVQNEU ,а також і в другій частині стверджують як все відбувалося https://www.youtube.com/watch?v=qScm5315RBU.

Як ми тільки опублікували про цю подію, хвору забирають із холодної кімнати будинку с.Чорнотисово у важкому стані і доставляють в пансіонат де вона через декілька днів помирає.

По зібраних матеріалах журналістського розслідування місцева поліція відкрила кримінальне провадження ,але в результаті того що начебто родичі не мали претензій до пансіонату справу закрили.

Таку інформацію нам повідомив сьогодні п.Петрішка М.М.

Далі під час місцевих виборів 25 жовтня 2020 року до редакції газети “Народний контроль Закарпаття” надійшла інша інформація про те,що пацієнтам пансіонату працівники цього закладу начебто вкладають спеціально виготовлені буклети по яких вони мають голосувати і основне за кого.

(https://www.youtube.com/watch?v=VgzI91Asxgs)По отриманій інформації ми повідомили поліцію і разом мали можливість пересвідчитися у достовірності її.

Так вказані джерелом факти знайшли своє підтвердження і поліція відкрила чергове кримінальне провадження,яке можливо триває,хоча важко віриться.

Вже 10 березня 2021 року до редакції газети “Народний контроль Закарпаття” вкотре звертається джерело,яке повідомляє,що начебто з палат хоспісу , де мали б проживати родичі хворих зникли 3 кондиціонери ,мясорубка з кухні ,кардіограф з маніпуляційної та інше майно.

В той же день для того щоб спростувати або підтвердити інформацію йдемо до директора пансіонату для інформування про достовірність отриманої інформації.

Однак керівник даного закладу не бажала з нами спілкуватися і що небудь пояснювати.

Ми викликали поліцію на місце зникнення майна,тобто до хоспісу.Наряд поліції ,який прибув на місце події не зміг потрапити до приміщення в зв”язку з тим що працівники даної установи не пропустили його і тільки завдяки підкріпленню додаткового наряду поліції їм вдалося проникнути і оглянути зникле майно.https://nkz.org.ua/divne-zniknennya-kondicioneriv-ta…/…В результаті огляду працівники поліції виявили відсутність трьох кондиціонерів,які в цей час було доставлено до одного із підприємців начебто для обслуговування та ремонту.

Цього ж моменту була складена угода заднім числом.Як нам повідомило джерело,що начебто демонтовані кондиціонери з хоспіса де перебувають важко хворі були встановлені в службовому кабінеті директора та її заступників.

По даному факту відкрито кримінальне провадження за фактом підробки документів і поліція встановлює коли були демонтовані кондиціонери,де вони знаходилися і де наразі вони перебувають.

Як не дивно ,але пані Наталія постійно виходить “сухою” з води. Цікаво хто її допомагає “не промикати” і як буде на цей раз ми будемо спостерігати.

А тому мета нашої сьогоднішньої зустрічі була проінформувати керівництво Закарпатської ОДА про ситуацію в хоспісі і щоб вони провели службову перевірку по результатах якої за нашої пропозиції звільнили п.Микуляк Н.А. з займаної посади та притягнули до відповідальності її керівника – директора департаменту соціального захисту населення п.Петрішка М.М.

На зустрічі присутній Петрішка М.М. намагався вигороджувати свою підлеглу п.Микуляк Н.А. ,стверджував наведені наші факти начебто все що ми говоримо не правда і в нас виникло припущення що саме він може “прикривати” керівника пансіонату від притягнення до юридичної відповідальності за її діяння.

А як Ви думиаєте шановне товариство???

Адже всі ми знаємо принцип корупційних стосунків в органах державної влади ,а саме знизу вверх та зверху вниз.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”