Хаос витісняє правопорядок…?

Відомо, що ідеальної системи законодавства, без колізій, — не існує.
Сучасна проблема полягає не в тому, що є колізії, а в тому, що за останні два десятиліття їх питома вага постійно зростає і перевищує розумні межі. Кількість переходить у нову якість, хаос витісняє правопорядок.
Якщо ентропія [міра хаосу] з часом зростає, то правопорядок приречений зникнути.
Це стосується і ситуації із поновленням на роботу Свищо Ю.Ю. на посаду начальника управління освіти,молоді та спорту Виноградівської РДА.
Для тих хто призабув події ,які відбулалися ще рік тому назад, нагадую, що в результаті викриттям виявлення ознак корупційних діянь голови Виноградівської РДА п.Русанюк М.М. розпочалися події по переслідуванні п.Свища Ю.Ю. за його громадську позицію щодо боротьби із корупцією ,адже саме він допоміг правоохоронним органам викрити корупціонера в місцевій райдержадміністрації.
Тільки в Україні можливі такі наслідки для тих, хто викриває корупціонерів – тобто їх звільняють з роботи замість ,щоб захисти їх від переслідувань.
Після затримання п.Русанюка М.М. правоохоронцями на хабарі на п.Свища Ю.Ю. спустили всіх собак, його почали переслідувати ,найшлися “писаки”,які тонами скарг почали направляти в різні інстанції органів державної влади.
Все це заохочував тодішній голова Закарпатської ОДА п.Москаль Г.Г.(якому наразі виборці надали політичну оцінку ,не вибравши його до Верховної Ради України).

Всі ці “клявзи” окремих директорів шкіл не знайшли своє підтвердження, але, всерівно п.Свища Ю.Ю. звільнили із займаної посади.
І тут звичайно треба ставити питання щодо відповідальності цих “кляузників” ,адже вони повідомляли до поліції про вчинення ним кримінальних правопорушень,які не є доведені.
Я думаю всім їм буде надана правова оцінка правохоронцями, адже на нашу думка епоху правового хаосу в державі буде зупинено.

Він не погодився із таким рішенням тодішньої влади і подав до суду.
І суд, а це Закарпатський окружний адміністративний суд поновляє його на роботі, але “розум” Москаля і тодішня його влада в області вдається взнаки.
Тому він всупереч рішенню суду скасовує розпорядження Виноградівської РДА про поновлення п.Свища Ю.Ю. на роботі і визнає протизаконним.
В подальшому п.Свищо Ю.Ю. оскаржує розпорядження голови Закарпатської ОДА і суд вдруге виносить рішення про негайне поновлення на роботі п.Свища Ю.Ю. на посаді начальника управління освіти,молоді та спорту Виноградівської РДА.

І тут вже вдруге в своїй діяльності п.Костелеба-Веремчук Н.Ю. застосовує вже знайомий прийом щоб уникнути поновлення на роботу осіб,відносно яких є судове рішення про негайне поновлення на роботі – іде на лікарняний.

Перший такий випадок відбувся, коли суд виніс рішення про поновлення на роботі п.Копча Н.А. на посаду директора В.Ком”ятівської ЗОШ 1-3 ступенів.
Тоді також п.Костелеба-Веремчук Н.Ю. також злягла на лікарняний.
Другий раз вона застосувала прийом ухилення від виконання судових рішень ,коли Закарпатський окружний адміністративний суд виніс рішення про негайне поновлення п.Свищо Ю.Ю. на посаді начальника управління освіти.

Є судове рішення про поновлення на роботі п.Свища Ю.Ю.,є відкрите виконавче провадження,є накладення штрафу за невиконання судового рішення,але всупереч всьому цьому Виноградівська РДА не виконує судове рішення і не поновлює п.Свища Ю.Ю. на роботі.

Однак теперішня очільниця на законні вимоги не реагує, як із гуски вода, вона і далі стоїть на своєму, тримаючись за своє крісло,не виконуючи судове рішення про поновлення п.Свища Ю.Ю.на роботі.
Влада находить всілякі причини задля того, щоб уникнути виконання судового рішення.
Редакція газети “Народний контроль Закарпаття”з даного приводу розпочала журналістське розслідування по результатах якого ми звернулися із заявою до прокуратури Закарпатської області та до ГУНП в Закарпатській області щодо невиконання судового рішення Виноградівською РДА.

Також ми звернулися до новопризначеного голови Закарпатської ОДА п.Бондаренка І.С. та до Офісу Президента України щодо невідкладного реагування відносно поновлення прав та законних інтересів п.Свища Ю.Ю. в частині поновлення на роботі п.Свища Ю.Ю. на роботі.
На нашу думку наявність такого суперечливого правового поля нагадує дорогу, на якій одночасно діють правила лівостороннього і правостороннього руху.
Зрозуміло, що при такому ліво-правосторонньому русі неминучі аварії і жертви.

Громадська організація “Народний контроль Закарпаття”