ВИМАГАЄМО ПРОВЕДЕННЯ СЛУЖБОВОЇ ПЕРЕВІРКИ ТА ПРИТЯГНЕННЯ ВИННИХ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Шановне товариство, такого поліцейського “беспридела”  як на Закарпатті  світ не бачив.Саме це і є  результатом реформи поліції за зразком Авакова .

Тепер коротко про те,чого склалася в нас така думка.

04 лютого 2020 року приблизно о 7 години ранку журналісти газети “Народний контроль Закарпаття” на власному автомобілі рухалися із Хуста до Тячева для здійснення журналістського розслідування.

На ділянці дороги між селами Сокирниця та Стеблівка із-за незадовільного стану автодороги вони потрапили у велику яму та пошкодили два колеса ,чим  було завдано їм матеріальної шкоди приблизно на десять тисяч гривнів.

На місце події журналісти викликали наряд поліції,який по своїх функціональних обов”язках мав би скласти всі відповідні документи ,а саме ,схему ,акт обстеження дороги, та направити їх до Управління патрульної поліції в Закарпатській області.Останні ,на підставі цього, мали  скласти адміністративний протокол на посадову особу Хустської ДЕД та направити до Хустського районного суду для притягнення винних до відповідальності.

В свою чергу журналісти  в подальшому могли б подати позов до суду про відшкодування моральної та матеріальної шкоди завданої внаслідок незадовільного утримання дороги.

Як в подальшому ми дізналися, поліцейські неналежним чином виконували свої обов”язки ,не склали відповідні документи,несвоєчасно відправили зібрані матеріали в патрульну поліцію області,та не вказали в акті обстеження про наявність ям на дорозі,і таким чином унеможливили журналістам звернення до суду для відшкодування матеріальної та моральної шкоди.Позаяк поліцейські цього не зробили своєчасно,цим часом Хустська ДЕД терміново усунула недоліки,залатала ями шляхом укладки асфальта,і коли поліцейські прийшли обстежувати цю ділянку автодороги,ям вже не було.

Чи свідомо це зробили поліцейські ми не можемо довести,хоча відкрито кримінальне провадження по факту .Ми вже ходимо більше 4 місяців до начальника Хустського ВП п.Щадей В.М. та до начальника УПП в Закарпатській області п.Марценишина Ю.І. для належного реагування та поновлення порушених наших прав,але вони “футболять” нас один до одного.

Це повний “піпец”.

Ми звернулися в черговий раз до начальника ГУНП в Закарпатській області п.Шляховського О.А. для невідкладного реагування.В разі їхнього ігнорування на наше звернення ми на п”ятницю запланували  мирну акцію протесту силами членів Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” під стінами Хустського відділу поліції із вимогою проведення службової перевірки відносно винних осіб та прийняття кадрового рішення відносно окремих посадовців.

Коли стаття вже була готова до публікації ,до редакції поступив дзвінок із пропозицію “порешать”,щоб не стало це публічно.Але шановне товариство не все оцінюється в грошах,є життєві принципи і певні пріоритети діяльності громадської організації.

Пропоную переглянути зібрані відеоматеріали цього “беспредела”.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”

Щубер Федір Дмитрович