ВІКТОР НЕБОЖЕНКО: НІХТО НЕ ВІРИТЬ ПОРОШЕНКУ.

Це стара проблема Порошенка.

Йому ніхто ніколи не вірив, ні в Москві, ні в Києві. Але він намагався бути в епіцентрі політики і бути потрібним всім. А після того, як Порошенко, наслідуючи Кремль, планує втручатися в американські справи, намагався елегантно, чужими руками, ′′ втопити ′′ Байдена, Вашингтон поклав на нього великий товстий хрест.

Але Порошенку не радимо, щоб Москва не відкидала свої успішні служби контролю над націонал-демократичним електоратом Західної України.

Після поразки Медведчука різко зростає цінність Порошенка для Кремля і він має ′′ право на єресь ′′ – критикувати Москву, але не чіпати Путіна.

Це старий чекістський трюк – оголосити ′′ ворогом Кремля ′′ свого агента впливу і навпаки, опозиційного, впертого політика оголосити ′′ агентом спецслужб “.

Через величезну зухвалість, артистичні здібності, монструйний цинізм та патологічну брехню Порошенко рідко був чесним з політичними суперниками, бізнес-партнерами та українським суспільством.

Всі роки свого правління Україною він не приховував того, що зрада і обман – його головні козирі в політиці. Але все сходило з рук.

Тож тепер Порошенко, несподівано для всіх, відкрито підтримує рішення президента Зеленського про закриття проросійських, опозиційних телеканалів та конфіскацію майна Медведчука. Таким чином Порошенко намагається дистанціюватися або зрадити Медведчука і його проблеми виповзти з шаленої публічної критики..

Вперше брехня Порошенка, що він не співпрацював з Медведчуком Путіна останні роки, виходячи з кремлівських домовленостей щодо поділ між ними влади і власності в Україні, не сприймається українським суспільством. І відверто критикувати президента Зеленського за його відчайдушну боротьбу з Медведчуком, боїться колишній президент Порошенко.

Ще не час. Треба чекати поки Зеленський помилиться, непомітно чи послабить.

Ось тоді ми знову побачимо ще одного Порошенка – зухвалого і самовпевненого, який розірве нещасного Зеленського на шматки так само, як зараз ним захоплюється.

Але, для української еліти, публічна зрада Порошенка своєму економічному партнеру та партнеру по спарингу Медведчуку – це непотрібний доказ того, що колишній президент-олігарх готовий на все, тільки заради того, щоб вижити та залишитися в політиці.