Війна із хабарництвом: Хто і чому хоче “злити” справу про хабар…???

Шановне товариство до редакції газети”Народний контроль Закарпаття” звернувся мешканець одного із гірських районів Закарпаття,який повідомив,що в на початку липня 2019 року він звернувся до прокуратури Закарпатської області про те,що йому під час спілкування із начальником одного із районних відділів ДВС УДВС ГТУЮ в Закарпатській області поступила від нього пропозиція про те,що за 1000 євро він зніме заборону виїзду за кордон.
Як стверджує заявник,що ним були здійснені всі необхідні дії,які засвідчують протиправність даної посадової особи.
Було задокументовано,начебто , перший транш хабара шляхом відеофіксації та інші слідчі та процесуальні дії ,які вкеазують на вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст.368 ККУ.

Однак,як виявилося в подальшому ,цей посадовець має на території області родинні стосунки з впливовими особами,які є кінцевими бенефіціарами одного із престижних санаторіїв Закарпаття,а другим бенефіціаром є особа ,яка мешкає в м.Києві і є досить впливовою людиною.
Саме задяки цим особам, зі слів заявника ,дане кримінальне провадження намагаються “похоронити” серед інших подібних справ на Закарпатті.
Задля підтвердження або спростування цієї інформації ми надали інформаційний запит та заяву до прокуратури Закарпатської області , щодо отримання належної інформації по даній події.
По наявній інформації,яку ми отримали від учасників цієї події та з кримінального провадження ,в матеріалах кримінального провадження є достатньо доказів ,щоб висунути підозру цій особі.

Але шановне товариство це Сонячне Закарпаття і так просто все не може бути.Є гроші,зв”язки,впливові особи та продажні ….

А тому ми опрацьовуємо багато інформації по цій події,яка надасть змогу інформувати Вас про стан боротьби із корупцією на Закарпатті і ,безпосередньо ,про стан досудового розслідування в цьому кримінальному провадженні.

Про результати нашого розслідування ми проінформуємо громадськість згодом.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”