Відкрите звернення до президента України п.Зеленського В.О. Шановний пане президенте!

Шановний пане президенте!

До редакції газети “Народний контроль Закарпаття” звернулися члени ДВК №210109 с.Пушкіно Виноградівського району Закарпатської області України, які надали фотографії матеріально -побутових умов ДВК №210109 . В таких умовах проводити вибори неможливо .

В закарпатського газди худобу тримають в кращих умовах ,ніж приміщення сільського будинку культури в с.Пушкіно, в якому мають проводити вибори.

Від побаченого пане Президенте становиться зрозуміло, що добробут закарпатських людей за горами, тобто до Закарпаття ще не дійшов. А ті кандидати на посади в різні рівні місцевих рад , які йдуть від партії Слуги Народу, були при владі за часів президентства Януковича, працювали під час президентства Порошенка і незрозуміло як вони попали в списки провладної партії зараз.

Тепер конкретно по прізвищам,це перший заступник голови Виноградівської РДА п. Костелеба-Веремчук Н.Ю. (яка вже неодноразово змінює партійну приналежність щоб залишатися при владі), це колишній головний лікар Виноградівської районної лікарні п. Онисько Н.С. (про останню ми Вам направимо цілий том її “службової діяльності”) та інші, які довели Виноградівщину до такого стану.

Одним з прикладів цього є ці фотографії.

А тому , пане Президент, звертаємося до Вас з проханням – зверніть увагу пана Петрова О.Г. – голови Закарпатської ОДА на неприпустиму ситуацію щодо неналежного стану виборчої дільниці №210109.

Ось надаємо Вам фотографії стану ДВК №210109 в с.Пушкіно Виноградівського (Берегівського) району Закарпатської області.

Будемо очікувати на Ваше реагування.Наперед дякуємо за розуміння.

Голова правління Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” Федір Щубер