Відбулася зустріч активу ГО “Народний Контроль Закарпаття” із головою Виноградівської РДА п.Кіш В. В.

Шановне товариство,як вже нами було анонсовано,о 10 годині 26.12.2019 року відбулася зустріч новопризначеного голови Виноградівської РДА п.Кіш В.В. із активом Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”.

Основною метою цього заходу для нашої громадської інституції було порозуміння тих процесів ,які нас чекають в наступному році на Виноградівщині із боку виконавчої влади,яку очолив п.Кіш В.В.

На зустрічі спікерами були озвучені проблемні питання району ,насамперед вирішення сміттєвого колапсу ,налагодження роботи між райдержадміністрацією та районною радою ,налагодження роботи в сфері освіти та медицини ,в соціальній сфері та в дорожній інфраструктурі.Ми отримали від очільника райдержадміністрації запевнення про належний комунікаційний діалог між владою та громадськістю,який буде будуватися на принципі довіри,відкритості,прозорості та демократичності.

Під час спілкування із п.Кіш В.В. присутні намагалися отримати відповідь про склад команди із якою він має намір вирішувати надскладні проблемні питання,які були запущені попередниками.

Однак почули неоднозначну відповідь,а саме ,що це його рішення із яким він поки що не визначився.Хоча в нас є припущення,що не він не може визначитися,а зверху ще не надійшла вказівка.

Присутні запропонували,щоб весь персонал Виноградівської РДА пройшов психологічну діагностику в  присутності громадськості , щоб побачити їх рівень логіки та мислення.

Однак і ця пропозиція не була прийнята новим керівництвом ,мотивуючи це невідповідностю трудового законодавства.

Яке враження від зустрічі з новопризначеним керівником Виноградівської РДА ???Важко поки  щось коментувати..

Таке ж саме відчуття було після зустрічі із п.Бондаренко І.С.,ми і тоді предрікали,що він ненадовго ,і як результат- канув в історію Закарпатської ОДА.

Як воно буде відбуватися на Виноградівщині час покаже.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”