Вадим Семенко: В цей складний для Виноградівщини час люди мають захистити свою територію від екологічної проблеми

Днями на Виноградівщині побував виконавчий директор ТЗОВ “АВЕ УМВЕЛЬТ УКРАЇНА” п.Семенко Вадим Борисович,який зустрівся із громадськістю Виноградівщини із питань екологічної проблеми ,що виникла в зв”язку із побутовими відходами,які протягом останніх місяців не вивозяться із населенних пунктів Виноградівського району що на Закарпатті.Серед присутніх побувала журналіст газети “Народний контроль Закарпаття” Ілдіка Гоздик,яка розповіла про атмосферу цього заходу.
Коротко про ТЗОВ “УМВЕЛЬТ УКРАЇНА”.
За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб підприємців, ТЗОВ “АВЕ Умвельт Україна” . На території України АВЕ пропонує комплексні послуги поводження з відходами.Основні види діяльності АВЕ – збирання, сортування, переробка та утилізація відходів. Крім цього АВЕ займається утилізацією небезпечних відходів, холодильного обладнання, будівельних відходів та відходів тваринного походження. Директор ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АВЕ УМВЕЛЬТ УКРАЇНА” Любомир Копчік.Адреса :79008, Львівська обл., місто Львів, Галицький район, ПЛОЩА РИНОК, будинок 18Дата заснування :01.04.2008 року.Статутний капітал80,982,316.25₴КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР)- ДАНІЕЛ КРШЕТІНСКИ, ЧЕСЬКА РЕСПУБЛІКА, , ЧЕХІЯ, МІСТО ПРАГА КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР)- РОМАН КОРБАЧКА – СЛОВАЧЧИНА, СЛОВАЧЧИНА, МІСТО БРАТІСЛАВА
ТЗОВ”АВЕ Умвельт Україна” є засновником ТОВ”АВЕ Виноградів” директором якого є Жидик Адальберт Адальбертович.Зустріч відбулася в готельному комплексі “Виноградів” 0 13.00 годині 31 жовтня 2019 року.У своєму виступі Вадим Семенко сказав,що нажаль люди спіткнулися з екологічною проблемою у зв’язку із побутовими відходами ,які можна побачити всюди по Виноградівському районі,а саме у лісосмугах та по річках.Але люди не хочуть і надалі розуміти цю проблему і не дають дозволу на територію де можна б було побудувати сміттєпереробний завод. Питання ,як бути населенню з своїм побутовим сміттям доки нема полігону ,відповідь одна:хай люди сортують своє сміття і при можливості здають його по певних підприємствах де приймають ту чи іншу сировину Люди на певний період самі мають захистити свою територію від екологічної проблеми Місцева влада не приймає активної участі у даній проблематиці.Які б запити не надавав АВЕ до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування,жодної відповіді вони не отримують Зі слів Вадима Семенко цій ситуації ,яка склалася із вивозом сміття не вся вина на АВЕ,а тому він попросив присутніх донести до людей ,що мусимо дійти до того щоб мати десь ту територію де можна вивозити сміття,також попросив донести до населення про те,що забруднення навколишнього середовища приносить нам більшу екологічну проблему ніж сміттєпереробний завод. Ми є”таксі” сміття – сказав виконавчий директор ТЗОВ “АВЕ Умвельт Україна ” В.Семенко,але нажаль не маємо куда його вивозити. Люди не можуть дійти до єдиної згоди ,щодо полігону. Ця проблема існує з 2015 року. Пропонуємо послухати даного спікера цього заходу.

А що обіцяє нам місцева влада ,а це Виноградівська райдержадміністрація ,сільські,селищні та міська ради та там наверху ,на обласному рівні.Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” звернулася із письмовою заявою до всіх органів виконавчої влади та місцевого самоврядування,як на рівні сіл,селищ,міста,району,так і на рівні області щодо належного реагування.Відповіді їх дещо шокують своєю безвідповідальністю.Ми пропонуємо проаналізувати їхні формальні відписки,які заключаються перенаправленні наших звернень із однієї інстанції іншій.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”