УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!ПОГРОМИ МОЛОДИКАМИ В с.ШИРОКОМУ ЩО НА ВИНОГРАДІВЩИНІ ПЕРЕРОСЛИ В МОЖЛИВЕ САМОУПРАВСТВО ТА ЗНИЩЕННЯ МОЖЛИВИХ РЕЧОВИХ ДОКАЗІВ ПО СПРАВІ

Шановне товариство ,безпридел на Виноградівщині покоряє нові вершини із-за бездіяльності місцевої поліції на чолі із її начальником Пилип Ю.Ю.

Встановлені поліцією мешканці с.Широке після погрому в журналістки газети “Народний контроль Закарпаття” взялися до можливого самоуправства та знищення можливих речових доказів по справі.

Викликана на місце події поліція ,застала на місці вчинення правопорушення ймовірних правопорушників, не опитала їх ,не встановила цих осіб, взяла від потерпілої заяву та пояснення поїхала в поліцейський відділок.

Пане Пилип Ю.Ю., якщо Ви не можете керувати своїми підлеглими і не можете їх навчити елементарним речам,що має робити працівник поліції на місці події,то пішіть заяву йдіть на пенсію і не доводіть ситуацію до масових протестів людей.

Звертаюся до начальника ГУНП в Закарпатській області п.Шляховського А.О. з проханням невідкладно проведіть службову перевірку щодо неналежного виконання службових обов”язків поліцейських,які на місці події не зробили те,що передбачено в їх обов”язках,а також прохання до Вас пане Шляховський А.О. дайте вказівку провести службову перевірку відносно начальника місцевої поліції п.Пилипа Ю.Ю. на предмет його відповідності займаній посаді ,по результатах якої прийміть кадрове рішення.

Сьогодні ми звернулися до слідчого СВ Виноградівського ВП Станіслава Поповича,який розслідує справу про нанесення тілесних пошкоджень журналісту газети “Народний контроль Закарпаття” під час здійснення ним журналістського розслідування на предмет законності використання орендного приміщення в одному із населених пунктів Виноградівщини.

Подія мала місце 6 серпня 2020 року,вже пройшло більше чотирьох місяців з моменту вчинення злочину.Від журналіста відібрали мобільний телефон ,після повалили на землю та побили.До цього часу ймовірні кривдники не допитані.Про це нам повідомив сам слідчий.Це є повний безпридел та бездіяльність слідчого місцевої поліції та повна безконтрольність начальника поліції Пилип Ю.Ю.

Пане Шляховський А.О. прошу поясність громадськості ситуацію із неналежним виконанням службових обов”язків місцевими поліцейськими.Чому така некомпетентність чи це щось інше???

Будемо очікувати від Вас інформацію з даного питання.

Редактор(журналіст) газети “Народний контроль Закарпаття”

Ф.Д.Щубер