УВАГА! УВАГА! УВАГА!

ЯК МІСЦЕВА ВЛАДА ТРИМАЄТЬСЯ ЗА СВОЇ КРІСЛА І ТОМУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НАМАГАННЯ ДИСКРИДИТУВАТИ ГО”НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ ЗАКАРПАТТЯ” НАПЕРЕДОДНІ ПРОВЕДЕННЯ ЗВІТУ п.КОСТЕЛЕБА-ВЕРЕМЧУК Н.Ю.

Шановне товариство звертаюся до Вас із таким повідомленням,що протягом доби під моєю публікацією щодо проведення звіту в.о.голови Виноградівської РДА п.Костелеба-Веремчук Н.Ю.намагається викласти свої дописи людина яка значиться в фейсбуці, як Керестеші Андрій ,якого я незнаю і ніякого відношення ця людина до громадської організації не має.В своїх коментарях він (тобто Керестеші Андрій) безпідставно принижує честь і гідність,авторитет та ділову репутацію нашої громадської організації і мене як голову правління.
Звинувачує мене у вчиненні тяжких злочинів.А тому звертаюся до нього публічно,якщо протягом доби він ненадасть в правоохоронні органи факти та докази ,про які він вказує в своїх коментарях,то я буду змушений подати заяву до суду та в правоохоронні органи для надання його діям правової оцінки.
Це яскраво підтверджує ,як ця влада займається “чорнухою” та навішуванням ярликів долучаючи до цих дій псевдоактивістів з метою залишитися на своїх посадах.Це вони робили ,як на виборах Президента,так і після них по принципу,хто не за них той ворог.
Це їх страх перед відповідальністю за вчиненні діяння.Не так довго вже їм залишилось…
Ми розуміємо,що можливо такої особи не існує,що це є особи ,які створюють сторінки для дискридитації наших з Вами думок та позицій на які ми маємо право,але хочу всім нагадати про відповідальність за такі дії .

Довідково:

Ст.182 ККУ
Незаконне збирання, зберігання, використання або поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди або поширення цієї інформації у публічному виступі, творі, що публічно демонструється, чи в засобах масової інформації,-
караються штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

ст.170 ККУ
Умисне перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій або їх органів –
карається виправними роботами на строк до двох років або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Отже, пане Керестеші Андрій звертаюся до Вас публічно,якщо у Вас є факти та докази про вчинення мною злочину чи злочинів,то прошу повідомити правоохоронні органи із долученням доказів,якщо у Вас таких фактів та доказів немає,(а я припускаю,що Ви це робите для дискридитації мене як громадського діяча ,журналіста та можливо навмисно перешкоджуєте моїй громадській та журналістській діяльності)),то я даю Вам добу на публічне підтвердження(із наведенням рішень суду тощо) 
чи спростування та вибачення.
Час пішов…

Голова правління Громадської організації
“Народний контроль Закарпаття”
Ф.Д.Щубер