УВАГА! УВАГА! УВАГА! Посадові Особи ще цієї старої влади готовлять “Чорнуху” в адрес ГО “Народний Контроль Закарпаття”

Шановне товариство ця влада ніяк не хоче піти з миром. Вона чіпляється за свої насижені місця руками і ногами.В їх очах є страх перед відповідальністю за кримінальні правопорушення.
В нас є інформація від незалежних джерел,що окремі посадові особи перед “дембелем” повисили свої заробітні плати,щоб потім мати при звільненні високі вихідні грошеві виплати та рік високих виплат по безробіттю.
Ми надали інформаційний запит до Виноградівської РДА щодо надання нам запитуваної інформації.
Так як ця інформація не бажана для розголосу перед громадськістю і публічного висвітлення,то окремими “активістами” із подачі декотрих посадових осіб ,готовиться порція матеріалів ,якими хочуть дискридитувати Громадську організацію “Народний контроль Закарпаття”.
Ми готові до цих дій цієї влади,яка вже п”ять років паразитує на бідах людей.
Ми впевнились в цьому вчора,коли певні посадові особи зібрали людей у свій захист,тобто в них панічний страх і вони зараз бояться відповідальності.
Сьогодні я прийшов на прийом до в.о.голови Виноградівської РДА п.Костелеба-Веремчук Н.Ю. з питань відновлення тепла в шкільних закладах,тому,що температурний режим в приміщеннях закладів освіти не відповідає санітарно-гігієнічним нормам і дітям холодно.
О 8 годині 30 хвилин я зайшов в приймальну Виноградівської РДА, щоб довідатися про керівника цієї установи,так якїї службовий кабінет був зачинений.У відповідь я почув,що п.Костелеба-Веремчук Н.Ю.,яка наразі виконує обов”язки голови райдержадміністрації на роботі поки ще не має і їй не відомо де вона знаходиться.Ось так працює сьогоднішня стара но ще поки що влада.
Щодо запланованих заказних “чорнух” які планують викинути в фейсбук посадові особи цієї старої влади через певних суб”єктів “громадської діяльності” можна сказати наступне,що це їх послідні “вздохи” пакостей ,які вони робили всі п”ять років.
В нас є адекватна відповідь їм,і не тільки,є багато того,що вони бояться,щоб про них дізналися люди.

Отож,чекаємо на проплачену заказну “чорнуху” цієї влади руками людей,до яких дуже багато питань.У відповідь буде достойна і несподівана від нас публікація.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”