УВАГА ! АНОНС ! ВІКТОР ІСАЄВ :ПРО СМЕРТЬ ХВОРОЇ,ПРО ВЖИТІ ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ЗАХОДИ ВЛАДИ ПІД ЧАС КОРОНАВІРУСУ ТА НЕКОМПЕТЕНТНІСТЬ ОКРЕМИХ ПОСАДОВИХ ОСІБ

Шановне товариство редакцією газети “Народний контроль Закарпаття” готовиться публікація по результатах журналістського розслідування причин  смерті хворої ,яку вивільнили із  відділення паліативно-хоспісного догляду(за адресою м.Виноградів вул.Кривуляка,5) на підставі рішення Закарпатської ОДА за врахуванням направленого листа Виноградівської РДА(03-18/827 від 03.04.2020 року).

Ми поспілкувалися із Ісаєвим Віктором Павловичем,завідуючим відділенням паліативно-хоспісного догляду Виноградівського геріатричного пансіонату , лікарем-анастезіологом , кандидатом медичних наук .Зі слів лікаря спочатку після вивільнення хворої її  направили до КНП “Виноградівська районна лікарня”на лікування,де вона перебувала  в пульмонологічному відділенні деякий період,а після, в зв”язку із закриттям даного відділення на підставі карантинних заходів, її відправили додому  з  людиною,яка не має ніякого відношення до хворої(хоча в неї є близькі родичі),на яку на незрозумілих підставах оформили документи про опікунство.Після того,як із боку родичів почали поступати скарги щодо прийнятого рішення влади про вивільнення її із  паліативно-хоспісного відділення і на підставі того,що в соціальній мережі скарга родичів стала публічною,її забирають із дому і поселяють в Виноградівський геріатричний пансіонат (за адресою м.Виноградів вул.Персикова,49).Через два дні хвора помирає в Виноградівському геріатричному пансіонаті.Про причини смерті , її діагноз та відповідність дій уповноважених осіб щодо її догляду і утримання,призначення  медичного  лікування та із інших питань  ми сподіваємося надасть правову оцінку правоохоронна система. Ми також поспілкувалися із родиною померлої,отримали відповіді на інформаційні запити та наразі готовимо заяву в порядку ст.214 КПК України.

Але те ,що ми почули під час нашого спілкування (повне інтерв”ю ми опублікуємо згодом разом із статею) від лікаря Віктора Ісаєва нас просто  шокувало.

Якщо надана нам інформація нашим співрозмовником  знайде своє підтвердження ,то думаю мало не пожеться всім хто мав до цього відношення.

На наше переконнання більшість сказаного лікарем під час його відеоінтерв”ю є реальністю нашого життя на Виноградівщині та загалом в Україні.

Слідкуйте за виходом даної публікації і Ви дізнаєтесь про реальну ситуацію щодо протидії коронавірусній інфекції на території Виноградівщини.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”