Ура “Закарпатській поліції” ! Нарешті ми потрапили на особистий прийом до начальника ГУНП в Закарпатській області п.Канцідайло О.О.

Шановне товариство,щоб потрапити на прийом до новопризначених вже новою владою керівників органів державної влади в Закарпатській області треба мати неабиякий досвід та “талант”.

Не знаю,чи вони бояться людей,чи гребують ними???

Нам вдалося потрапити,хоча не з першого разу.

Наразі ми не можемо передбачувати подальше реагування по озвучених нами питаннях на сьогоднішній зустрічі із керівником ГУНП в Закарпатській області п.Канцідайло О.О. ,але зрозуміло одне,що тільки завдяки публічному висвітленню проблемних питань і застосуванню відеофіксації під час спілкування із посадовими особами органів місцевого самоврядування і органів виконавчої влади, принаймні, можна досягнути хоча б належного відношення під час цих заходів.

Актив Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” тричі намагався потрапити на особистий прийом до новопризначеного керівника ГУНП в Закарпатській області п.Канцідало О.О.,і всі три рази були якісь перепони в реалізації цих планів.

Але якби там не було,ми все ж таки знайшли аргументи та законні важелі впливу,щоб реалізувати свої можливості.

Нас було прийнято і це вже плюс.Наша зустріч тривала більше 40 хвилин і це знову плюс.Саме цього часу було достатньо, щоб озвучити всі проблемні питання і домогтися певного результату,в тому числі і запевнення того,що на всі підняті нами питання буде адекватне реагування.

Основні питання стосувалися дотримання поліцейськими Закарпаття Конституції України , законодавства про звернення громадян ,законодавства про доступ до публічної інформації та безперечно належного стану досудового розслідування в територіальних підрозділах ГУНП в Закарпатській області,зокрема у СВ Міжгірського ВП,СВ Воловецького ВП,СВ Тячівського ВП та СВ Виноградівського ВП .

Звернули також увагу новопризначеного керівника поліції,щодо участі поліцейських в протидії нелегальним перевезенням пасажирів та поводженню із твердими побутовими відходами на території Закарпатської області.

Не обійшли ми питання стану дисципліни серед особового складу ГУНП в Закарпатській області ,а це вживання спиртних напоїв на роботі та під час керування як службовим так і власним автотранспортом.

Розмова була досить конструктивна,спокійна і виважена.

Очікуємо дієвих заходів реагування новопризначеним керівником поліції ,про які ми згодом проінформуємо громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”