Турбота держави? 30 років в черзі на квартиру

Шановне товариство до редакції газети “Народний контроль Закарпаття” звернулася мешканка м.Виноградів  та повідомила,що вже 30 років її чоловік,який є учасником бойових дій в Афганістані,який є інвалідом,в них багатодітна сім”я,одна дитина є інвалідом,  стоїть на черзі на квартиру і протягом цих років їх черга не просунулась ні на цент.Нещодавно вона прочитала,що голова Виноградівської РДА п.Кіш В.В. вручив перші ключі від квартири особам пільгової категорії ,що надала держава.

(відео використано із сайту Голос Карпат)

На офіційному веб-сайті Виноградівської РДА ми знайшли офіційне повідомлення в якому  заступниця голови райдержадміністрації Єва Данич і начальниця управління соціального захисту населення Уляна Курташ,озвучили ,що такі святкові подарунки в 2019-2020 роках отримають семеро дітей-сиріт з Виноградівського району. Двоє з них придбали квартири на суму 637 794,00 грн., а ще п’ятеро отримали кошти на рахунки та займаються пошуком житла. Тому святкові вручення ключів від інших квартир ще попереду.Жінка звернулася до редакції,щоб ми розслідували таке неоднакове відношення держави до осіб пільгової категорії.

За одних держава турбується,а за інших забуває.На підставі звернення даної громадянки ,ми сьогодні разом з нею пішли на прийом до начальника управління соціального захисту населення Виноградівської РДА п.Курташ У.І.,але відповіді,яка б вирішила проблеми учасника бойових дій та прояснила ситуацію ми не отримали.Далі ми пішли до заступника голови Виноградівської міської ради п.Ціцей В.В.,а потім до тієї самої особи,яка вручала ключі від квартири,що забезпечує держава,а саме до голови Виноградівської РДА п.Кіша В.В.Ми почули все і про все,але основне ми не отримали відповідь коли, нарешті, держава забезпечить учасника бойових дій житлом який вже 30 років в черзі   відповідно до взятих державою на себе зобов”язань.

Під час спілкування, заявниця повідомила,що в четвер 16.01.2020 року вона прийшла в приймальню голови Виноградівської РДА п.Кіша В.В.,щоб подати заяву на матеріальну допомогу,тому ,що немає коштів для існування.Зі слів заявниці, від неї працівниця райдержадміністрації відмовилась приймати заяву,при спілкуванні вела себе не тактовно.Щоб спростувати або підтвердити таке відношення до громадян під час звернень громадян ми разом підійшли до цієї особи разом із заявницею,щоб дізнатися про причини відмови в прийнятті заяви.Підійшли в приймальню голови Виноградівської РДА ,заявниця показала на особу ,яка відмовила їй в прийнятті заяви.Привітавшись із нею ми подали заяву для того ,щоб вона прийняла та зареєструвала,та запитали її посаду  та прізвище.На це вона нічого не розмовляючи заяву не прийняла,просто мовчки вийшла із приймальної.

Звичайно, шановне товариство така поведінка цієї особи підтвердила відношення про яке повідомила заявниця.

Редакція газети “Народний контроль Закарпаття” звернулася до Закарпатської ОДА щодо забезпечення проведення службової перевірки із питань порушень законодавства про звернення громадян.

Шановне товариство ми звернулися до Народного депутата України п.Поляка В.М. з даного питання,а саме щоб він посприяв у вирішенні питання щодо забезпечення житлом учасника бойових дій ,що стоїть в черзі вже 30 років.Будемо очікувати належне реагування народного обранця за якого і віддали більшість виноградівців свої голоси.Тепер черга за ним.

Про результати розгляду поданих нами звернень проінформуємо громадськість додатково.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”