Суцільне бездоріжжя “автодорогою” Виноградів – Дротинці – Фанчиково

До редакції газети “Народний контроль Закарпаття” звернулася Еліса Сідей ,депутат Виноградівської міської ради та повідомила про неналене утримання даного відрізку  бездоріжжя.

Хоча  є на цьому окрузі і депутат обласної ради,є і депутати районної ради,сільські депутати і т.д.,яких люди вибирали та делеговали їм повноваження вирішувати їх проблеми.

Про те який стан цієї дороги ми знаємо самі,адже приходиться щонайменше два рази на день по ній їздити на громадському транспорті.

Чому саме ми відреагували на звернення пані Еліси?

Шановне товариство,тому що вона до нас звернулася.

Хоча могли самі давно ініційовати  розгляд цього питання і я думаю,що воно вже би давно було вирішено і питання закрито.

Але є одна історія,яка робить нас поміркованими в своїй діяльності.

Коротко про неї.

В буремні дні у 2015 році по зверненню двох літніх жінок із с.Дротинці про неналежні умови громадського транспорту (вони поскаржилися ,що влітку начебто в салоні автобуса  пилюка , зимою холодно, гуркіт окремих механізмів даного транспорту доноситься в салон і “давить” на стан здоров”я цих людей , двері щільно не закривалися тощо), який курсує по маршруту Виноградів – Дротинці – Фанчиково,  ми звернулися до органів місцевої влади та до перевізники про забезпечення  належних умов  пасажирського перевезення на цьому маршруті.

І ви думаєте,що сталося??? На другий ранок біля мого будинку зібралася  делегація жінок із с.Дротинці з претензіями,що я начебто звернувся до місцевої влади ,щоб не їздив маршрутний автобус.

В ході з”ясування істини по даному зверненню  ми дізналися ,що Виноградівська РДА скерувала листа до перевізника ,а саме до ПРАТ”Виноградівська АТП 12144″,який розглядаючи наше звернення зустрівся із мешканцями с.Дротинці ,які щодня добираються на маршрутному автобусі на роботу  і повідомив їм,що в зв”язку із тим що Громадська організація написала скаргу на умови пасажирського перевезення на даному маршруті ,перевізник буде вирішувати питання про закриття даного маршруту.

Досить спритно і підступно,але це на совісті цих людей,які маніпулюючи свідомостю останніх захищають свій бізнес як вдається.

Після цієї події ми зрозуміли,що наші благі наміри та турботу про людей окремі зацікавлені особи можуть преподнести людям такими,що шкодять їм.

А тому ,від цього моменту ми виключно реагуємо на звернення громадян за їх письмовою заявою та підписами сільської громади.

Наразі ,що до розгляду питання по неналежному стану автодороги Виноградів-Дротинці-Фанчиково.

Ми звернулися до місцевої влади , щоб дізнатися ,хто є балансоутримувачем цієї дороги.

Отримали відповідь ,що балансоутримувачем автомобільної дороги загального користування місцевого значення С070301Виноградів – Дротинці – Фанчиково являється державне підприємство “Служба місцевих автомобільних доріг в Закарпатській області”.

На підставі цього листа  ми звернулися до управління патрульної поліції в Закарпатській області ,щоб провели обстеження даного відрізку дороги,склали акт обстеження  та притягнули балансоутримувача до відповідальності за неналежне утримання цієї дороги,а також приведення її до належного стану .

Виноградівська РДА в особі голови п.Кіша В.В. звернулася до керівника служби Пароконна В.В.  з проханням вжиття дієвих заходів щодо пріоритетного ремонту дороги С070301 Виноградів – Дротинці – Фанчиково.

А взагалі то вирішення питання щодо належного стану автодороги Виноградів – Дротинці – Фанчиково має бути проблемою не п.Еліси Сідей,так як вона є мешканкою м.Виноградів  та депутатом Виноградівської міської ради,а мешканців сіл Дротинці,Тросник та Фанчикова,які мають турбувати всіх і вся  та безпосередньо посадових осіб місцевої влади на Виноградівщині , депутата Закарпатської обласної ради від цього округу, депутатів районної ради від цих населених пунктів  та депутатів сільських рад ,як Дротинської ,так і Фанчиківської сільської ради.

Так,вирішення даної проблеми не вирішиться нашими зверненнями та публікаціями вже завтра ,але ми докладемо максимум зусиль ,щоб ця автодорога як найшвидше була приведена до належного стану.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”