Справа Русанюка М.М.: Обвинуальний Акт направили до Виноградівського районного суду

Згідно інформації ,яка міститься на офіційному веб-сайті Виноградівського районного суду 25.04.2019 року до суду направлено обвинувальний акт по справі Русанюк М.М.,призначено номер справи 299/1294/19, суддя Виноградівського районного суду п.Леньо В.В.

Довідково:

Нагадаємо Вам,що влітку 2018 року оперативники відділу протидії хабарництву Департаменту захисту економіки Нацполіції, управління захисту економіки в Закарпатській області, слідчі Головного слідчого управління Нацполіції за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України задокументовали злочинну діяльність голови Виноградівської районної державної адміністрації.

Так, правоохоронці встановили, що посадовець організував «схему» хабарництва. За укладання договорів на виконання робіт, послуг за бюджетні кошти без відповідного погодження вимагав та отримував від представників бізнесу неправомірну вигоду.

У даному випадку за укладання договору на постачання планшетів для інклюзивної освіти (для хворих на ДЦП дітей) та перерахунок бюджетних коштів відповідно до виконаних умов договору голова РДА вимагав 25 тисяч гривень хабара. Кошти останній отримував у декілька етапів.

Так, 2 серпня, фігуранта було затримано під час одержання чергового «траншу». В автомобілі голови РДА правоохоронці вилучили кошти, одержані ним у якості хабара – 8 тисяч гривень.

Крім того, під час проведення слідчо-оперативних заходів були встановлені інші факти отримання ним неправомірної вигоди за перерахування бюджетних коштів за виконані по договору роботи.

Голова райдержадміністрації був затриманий у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

Досудове розслідування проводиться у межах кримінального провадження, було відкрито за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, повідомляють у Департаменті захисту економіки Національної поліції України.

Довідково:

Михайло Русанюк був призначений на посаду голови Виноградівської РДА 10 серпня 2015 року за поданням голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля. До цього він вже тривалий час працював у цій структурі на посаді першого заступника голови РДА у часи режиму Віктора Януковича – з жовтня 2011 року і до перемоги Революції Гідності.

Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” буде обов”язково здійснювати громадський та журналістський моніторингу цієї справи в суді про що буде Вас постійно інформувати.
Саме в суді під час судових засідань ми дізнаємося чи були причетні до цієї справи інші заступники пана Русанюк М.М. і в першу чергу п.Костелеба-Веремчук Н.Ю.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”