Що роблять із людьми вибори…???

Шановне товариство,як ми вже анонсували,що відносно громадської організації “Народний контроль Закарпаття” та мене як її керівника розпочата брудна компанія по дискридитації нашої діяльності одним із відомих місцевим “контрабандистів” тільки за те,що ми підтримуємо кандидата в народні депутати України п.Поляк В.М,із яким він в неприязних відносинах. Цей “контрабандист” за нашою інформацією і є спонсором цієї брудної проти нас компанії та спонсором виконавців – так званих “громадських активістів”,які фарбують лавиці,ставлять смітники та чоловічків,возяться по школах всього району. Але ніхто не спитав за чії кошти вони все це роблять. Так,ось 28.06.2019 року “громадський активіст” Сергій Волошин в рамках дискридитації громадської організації “Народний контроль Закарпаття”, яку я очолюю, на своїй сторінці у Фейсбук виклав мою характеристику із Дротинської сільської ради та заяву сільського голови с.Дротинці п.Богля М.М. про вчинення мною начебто кримінального правопорушення в частині підроблення державного акту на мою земельну ділянку.

Дані два документи ,а саме – ця характеристика на мене із Дротинської сільської ради та заява сільського голови с.Дротинці п.Богля М.М. про вчинення мною кримінального правопорушення, які виклав “громадський діяч” Сергій Волошин,вони є матеріалами кримінального провадження №12014070080000644(830310) від 28.09.2010 року.Для порівняння того,що це є заказна та брудна компанія надаю для огляду три різні характеристики із Дротинської сільської ради.Надайте оцінку їм і ви зрозумієте все.

Ми припускаємо,що ці два документи потрапили до “громадського діяча” із двох джерел,а саме:або безпосередньо від колишнього сільського голови с.Дротинці п.Богля М.М.,або із матеріалів кримінального провадження,тобто ноги ростуть в цих документів від слідчого поліції. З цим ми розберемося. Винні однозначно будуть покарані і ми будемо вимагати звільнення винних осіб. А тепер хочу проінформувати громадськість ,що передумовою порушення кримінальної справи по факту підроблення акту на на мою земельну ділянку передувало те,що в 2010 році я балотувався кандидатом в депутати Закарпатської обласної ради і моїми суперниками були досить фінансово впливові особи, які щоб мене деактивізувати під час моєї передвиборчої кампанії через тодішніх “одіозних” працівників Виноградівської прокуратури сфальсифікували цю кримінальну справу.

Щодо заяви сільського голови с.Дротинці п.Богля М.М. до міліції, в якій він стверджує ,що я підробив акт на земельну ділянку ,тобто звинувачує мене в вчиненні злочину і що саме головне він підписався ,що він ознайомлений із ст.383 ККУ про завідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення,хочу проінформувати громадськість,що на той час п.Богля М.М.,був сільським головою с.Дротинці і був близьким до одного з кандидатів в депутати облради,який став через підкуп спочатку депутатом облради,а потім таким же чином став народним депутатом України.

Із п.Богля М.М. ми давно в неприязних відносинах на грунті моєї активної життевої позиції по багатьох питаннях. І ще однією передумовою ,яка передувала фальсифікації цієї справи, стало подання мною заяви про законність отримання диплому про закінчення вищого навчального закладу сільським головою с.Дротинці п.Богля М.М. З даного питання було відкрито кримінальне провадження і проведено досудове розслідування. Хочу зауважити ,що з моменту порушення кримінального провадження,а саме із 28.09.2010 року мене жодного разу не викликали,ані в тодішню прокуратуру Виноградівського району,ані в тодішню місцеву міліцію,ані зараз,коли вже реформували ці правоохоронні органи. Можете собі уявити ,якщо б дана справа не була сфальсифікована ,то за 9 років досудового розслідування можна було довести будь що.

Вже пройшло девять років із дня порушення кримінальної справи по факту підроблення акта на мою земельну ділянку,але жодних слідчих дій не проводиться ,хоча ми неодноразово зверталися і були ініціаторами проведення належного досудового розслідування в цій справі.Але доведення спростування змісту поданої п.Богля М.М. заяви йому не вигідно,адже тоді доведеться відповідати за неправдиві покази. Протягом 2010 – 2019 рр мною неодноразово були опубліковані статті з цього приводу в газеті “Чорна гора”,тобто про все це повідомлялося громадськість публічно і відкрито. Ніякої сенсації “громадський діяч” Сергій Волошин щодо мого приватного життя та громадської діяльності не зробив. Ця вся “брудна білизна” витягнута на поверхню цим відомим “контрабандістом”,який організовує проти кандидата в народні депутати України п.Поляка В.М. акції протесту про підкуп.Хоча як подивишся на ці акції протесту,то стає смішно і зрозуміло ,що це той самий підкуп із протилежнього боку,адже не проплачені акціі протесту виглядають інакше… Я безмежно вдячний,як цьому відомому “контрабандисту” так і “громадському активісту” Сергію Волошин за те,що вони є активними фанами нашої громадської діяльності і стимулюють нас до більш активних дій в боротьбі проти корупції в місцевих правоохоронних органах. Нашу діяльність оцінюють,як люди ,так і органи виконавчої влади і місцевого самоврядування,тому,що це не піар-компанія,а щоденна клопітка праця багатьох людей із нашої команди.

Наразі ми звернулися із заявою до ДБР України щодо можливого розголошення матеріалів кримінального провадження працівниками правоохоронних органів. По відношенню до “громадського діяча” та самого замовника цієї брудної проти нас компанії однозначно ми готовимо заяву в поліцію та позов до суду . Щодо п.Богля М.М. ,який написав заяву в правоохоронні органи щодо вчинення мною тяжкого злочину,то ми також звернемося до поліції щодо надання оцінки діям п.Богля М.М. в частині завідомо неправдивого ним повідомлення про вчинення кримінального правопорушення. Правоохоронні органи мають надати оцінку діям ,як одного ,так і другого. Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” діє виключно в правовому полі. А тому ми зветаємось до наших “фанів”:Заспокойтеся, “любі фани”, на нас це не діє. І раджу зайнятисяся чимось кориснішим для суспільства ніж піаритися на виконанні роботи комунальних підприємств міста.Адже встановлювати смітники,малювати лавіци,облаштовувати пішохідні переходи мають вони ,тому що вони отримують за це зарплатню з наших з вами податків.А громадськи активісти мали би контролювати їх та вимагати виконання ними своїх обов”язків.На даний час їх діяльність в місті нагадує ремонт в школі за кошти батьків. Після виборів все стане на свої місця незалежно від того кого люди оберуть і Вам кожному буде дана як правова оцінка ,так оцінка із боку людей. Ви нам дійсно допомогли у виборі кандидата в народні депутати для підтримки. І цей кандидат і є Поляк С.М.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”