Що насправді відбувається в освітній сфері на Виноградівщині… ???

Шановне товариство редакція газети “Народний контроль Закарпаття” готовить відеоматеріали про ситуацію яка склалася в освітній сфері на Виноградівщині і на нашу думку про це має бути проінформована громадськість.

Ми обробляємо відеоматеріали про засідання президії Виноградівської районної ради ,на якій були присутні депутати Виноградівської районної ради,голови постійних комісій райради,директори шкіл та громадськість.

Рада директорів шкіл на чолі із п.Гомокі Г.С.,яка на попередньому зібранні в будинку управління освіти ратували до всіх віддати ключі засновнику освітних закладів, в повному складі (до якого входять директори Широківської ,Чорнотисівської ,Боржавської ЗОШ,Виноградівської ЗОШ №3 та інші) ігнорувала зустріч,хоча всі були запрошені (можливо у них були поважні причини),як були запрошені і громадські діячі,що готовили відеоматеріали про неналежні матеріально-побутові умови в школах району.

Не була присутня на нараді і очільниця управління освіти п.Сігетій М.М.,яка по нашій інформації написала звернення до райради ,щоб зустріч була перенесена на іншу дату.

Було багато критичних виступів учасників даної наради щодо ситуації в освітній сфері і особливо директори шкіл скаргувалися на розподіл (по принципу свій і чужий) грошевих коштів,які пропонує управління освіти,молоді та спорту на школи.

Окремі учасники даної зустрічі ситуацію в освіті назвали навіть критичною,закликали рятувати освітню сферу.

Отож,очікуйте на вихідних на нашому сайті публікацію про ситуацію,яка склалася в освітній сфері.

Багато цікавого дізнаєтесь…

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”