Що насправді відбулося під час конфлікту на території місцевої лікарні у Виноградові між особами ромської народності та лікарями.

Шановне товариство, 22 січня 2021 року на власній сторінці всім відомий “активіст” Сергій Волошин опублікував відео про конфлікт на території місцевої лікарні у Виноградові між особами ромської народності та лікарями Виноградівської лікарні.

Цю подію підхватили декілька інтернет сайтів,які по різному інтерпретували цей конфлікт.

Задля встановлення істини по суті ми провели журналістське розслідування шляхом надання інформаційних запитів з метою отримання достовірної інформації про вищевказану подію.

І так, згідно відповіді комунального некомерційного підприємства “Виноградівська районна лікарня” Виноградівської міської ради листом від 01.02.2021 року, нам стало відомо наступне,що 21 січня 2021 року в інфекційне відділення КНП”Виноградівська РЛ” поступив пацієнт ромської національної меншини з підозрою на Covid -19.

Через три-чотири години стан здоров”я хворого різко погіршився ,відтак його було переведено у відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП “Виноградівська РЛ”, де 22 січня 2021 року він помер від ускладнень Covid -19 на фоні супутніх хвороб.

Як повідомляє відділення поліції №1 Берегівського районного відділу поліції ГУНП в Закарпатській області , до місцевого відділення поліції надійшло повідомлення лікаря реанімаційного відділення про те,що особи ромської народності вчиняють конфліктну ситуацію на території лікарні.

Виїздом нарядами відділення поліції було встановлено,що конфлікт між особами ромської народності та лікарями місцевої лікарні спровокувала смерть особи ромської народності ,яка лікувалася у реанімаційному відділенні.Працівниками поліції було вжито профілактичних заходів щодо розв”язання вищевказаного конфлікту.

В результаті протиправних дій цих осіб було пошкоджено майно,а саме скло на вікні КНП”Виноградівська РЛ”.За результатами розгляду даного повідомлення на одного із осіб ромської народності складено адміністративний протокол за ст.173 КУпАП (дрібне хуліганство),який відшкодував завдані збитки КНП “Виноградівської РЛ”.

Адмінматеріали відносно правопорушника скеровано до Виноградівського районного суду.

Чому такий гвалт був піднятий цим “горе-активістом” по цій події зрозуміло як білий день,адже є припущення,що він “відстоює” інтереси деяких одіозних відомих всім осіб на Виноградівщині.

Йде подальше протистояння у Виноградові між тими хто не зміг прийти до влади із-за недовіри виноградівців і тими кому люди довірили вирішувати їх проблеми .

Цей чоловік намагається дестабілізувати ситуацію в місті і навколо вибірковим висвітленням різних подій ,але лише тих, які показують негатив в роботі цієї влади,збираючи натовпи людей і використовуючи їх для перешкоджання роботи органів місцевого самоврядування.

А тому всі його інформаційні маніпуляції на Фейсбуці треба сприймати як чергову спекуляцію для збурення людей ітак в неспокійний час.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”