СЕЛО РІЧКА ЩО НА МІЖГІРЩИНІ:СМІТТЯ СТАЄ ВИЗИТІВКОЮ МАЛЬОВНИЧИХ КАРПАТ

Шановне товариство, редакція газети “Народний контроль Закарпаття”отримала відеоматеріали із Міжгірщини в яких небайдужі місцеві мешканці розповідаю про проблему  із станом поводження з побутовими відходами ,які накопичуються в великі купи різного сміття.

Ця проблема не тільки цього населенного пункту що на Міжгірщині,це проблема всієї України,але по різному із цією проблемою справляються на місцях, намагаючись хоч якимось чином впливати на несанкціонавані сміттєзвалища.Повертаючись до с.Річка на Міжгірщині, то хочемо зазначити ,що Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” неодноразово звертала увагу  посадових осіб Річківської сільської ради на невирішені проблеми села.Ми звертали увагу сільського голови с.Річка п.Бігар В.М. на несанкціоновані сміттєзвалища та очисні споруди, та на інши питання,але цей керівник навіть офіційної відповіді не спромігся надати.

Були подані заяви в правоохоронні органи  щодо надання правової оцінки його діям,одак із сьогоднішнім станом реформованої поліції це зробити важко.

Все настільки корумповано і “безкарно гуляє” кругова порука,що практично незрозуміло ,як цьому протидіяти.Але, шановне товариство, все в наших руках і тому оцінку цим байдужим керівникам органів місцевого самоврядування ми маємо надати  під час  місцевих виборів,які по інформації мають відбутися 25 жовтня 2020 року.

Кожен має усвідомити,що наш вибір має бути відповідальний і далекоглядний,адже наступна каденція того за кого ви віддасте свій голос має принести бажаний результат.

І ви маєте бути впевнені ,що коли Ви прийдете до цього голови ОТГ , він вас вислухає та вирішить проблеми,і на вашу вимогу прозвітує про свою роботу.

Адже вони всі живуть та отримують заробітну плату за рахунок наших з вами податків.

Повертаючись до виявленого сміття перед початком  с.Річка що на Міжгірщині.По інформації місцевих мешканців його начебто навмисно підпалили,разом із сміттям зайнявся і молодий ліс,і як виявилося – немає газди цієї території.

Ми звернулися до місцевої влади щодо належного реагування з метою локалізації несанкціонованого сміттєзвалища,однак отримали одні формальні відписки.

З метою надання правової оцінки дій чи бездіяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади ми подали до правоохоронних органів заяву в порядку ст.214 КПК України.

Про результати розгляду якої проінформуємо громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”

Щубер Федір Дмитрович