Розпочалися важкі часи для старої влади


Вчора діями ДБР щодо виклику на допит пятого Президента України п.Порошенко П.О.нова влада яскраво продемонструвала в Києві те,що ніщо не забуто і ніхто не забутий:
почали із Порошенка.
Це тільки початок.
Можу уявити,що буде при новопризначеному Кабінеті Міністрів України,новопризначеному Генеральному прокурорі та коли запрацює антикорупційний суд.
Це почало відбуватися в центрі ,в столиці нашої держави.
Але ми маємо також стимулювати регіональні правоохоронні органи до рішучої боротьби із корупцією на місцях .
Це стосується і Закарпаття, і безпосередньо наразі будемо говорити про Виноградівщину.
Як ми вже раніше анонсували,що Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” буде допомагати новій владі та безпосередньо правоохоронним органам в боротьбі із корупціонерами.
Звичайно,що приорітетними галузями будуть сфера освіти та медицини,і тут однозначно будемо вимагати повного аудиту та, по результатах його, звільнення з посад очільників як управління освіти ,молоді та спорту Виноградівської РДА так і очільника Виноградівської райлікарні,які довели дані установи до критичного стану.
Про службову діяльність управління освіти та райлікарні- ми вже неодноразово відзначали їх “здобутки” в роботі.
Однозначно,що в нас є матеріали ,які протягом цих п”яти років під час нашого моніторингу ми збирали по крупицях і які нададуть змогу об”єктивно правохоронцям оцінили законність діянь посадових осіб.
Вчора ми завітали до Виноградівської РДА,щоб довідатися про стан здоров”я в.о.голови Виноградівської РДА п.Костелеба-Веремчук Н.Ю..
Поспілкувалися із керівником апарату райдержадміністрації п.Вантюх І.В.,який повідомив,що наразі Наталія Юріївна відсутня на роботі по поважній причині .
Із вуст начальника юридичного відділу райдержадміністрації п.Кіш О.М. ми дізналися про те що п.Костелеба-Веремчук Н.Ю. начебто знаходиться у відпустці,але, як нам повідомляли спочатку в райдержадміністрації, вона начебто хворіла.
Під час її відсутності райдержадміністрація залишилася без керівника,адже Наталія Юріївна не залишила виконувати службові обов”язки нікого замість себе.
Маємо інформацію про те ,що сьогодні Восьмий Львівський апеляційний адміністративний суд виніс рішення про залишення в силі рішення Закарпатського окружного адміністративного суду,а саме про поновлення на роботі п.Свищо Ю.Ю.
Таким чином, незабаром, ми можемо побачити на посаді п.Свища Ю.Ю. в управлінні освіти в кріслі керівника,а ось п.Сігетій М.М. прийдеться знову повертатися тимчасово на Лемаковицю в школу.
По нашій інформації скоро розпочнеться конкурсний відбір директорів шкіл і це буде дійсно повне перезавантаження освітнього середовища.
Як нам повідомило джерело, сьогодні у Львові на суді були присутні члени ради директорів разом із п.Сігетій М.М.
Хочу нагадати,що саме рада директорів на чолі із п.Гомокі Г.С. ініціювали написання клявз на п.Свищо Ю.Ю. в різні інстанції.щоб його звільнити ,хоча він тоді ще і не приступив в повному обсязі до виконання своїх обов”язків.
Проте, суд справедливо виніс рішення на користь п.Свища Ю.Ю.,яким поновив його на роботі.
Хоча існують різні кроки п.Костелеба-Веремчук Н.Ю.по недопущенню п.Свища Ю.Ю. до поновлення на роботі.Є така інформація,яка наразі неперевірена,що начебто готується рішення про реформування управління освіти наприклад на відділ освіти або ще на щось.
Але це вже агонія програвших на всіх рівнях.А тому і виходять із кожі,хто як може.
Ми очікуємо призначення нового голови Виноградівської РДА та повну люстрацію всіх керівників структурних підрозділів райдержадміністрації ,які протягом п”яти років ніякої не принесли користі для району.
Наступного тижня ми готуємося йти до новопризначеного голови Закарпатської ОДА п.Бондаренко І.С. щодо ситуації,яка склалася в освітній та медичній галузі та із інших питань,в разі нереагування цього пана ми звернемося до Офісу Президента України щодо невідкладного реагування по наведенню належного порядка на Виноградівщині.
Про результати нашої діяльності ми повідомимо додатково.


(відео взято із сайта “Новини Закарпаття”)

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”