Результати особистого прийому: За вказівкою першого заступника прокурора Закарпатської області внесено відомості до ЄРДР по двох подіях

Сьогодні актив Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” в рамках особистого прийому зустрівся із керівництвом прокуратури Закарпатської області.

Прийняв нас перший заступник прпокурора Закарпатської області п.Дем”янчук І.І.

Основним питанням цієї зустрічі було обговорення про стан досудового розслідування та процесуального керівництва по окремим  кримінальним провадженням.

Всі наші зауваження були прийняті до уваги та відповідного реагування ,вкотре було обіцяно належне реагування.

Хоч у чомусь вони можуть бути на висоті,так це говорити про все і пообіцяти безмірно всього.

Також нами були подані дві заяви в порядку ст.214 КПК України для внесення відомостей до ЄРДР ,одна із них  стосувалася щодо надання правової оцінки діям посадових осіб Управління Укртрансбезпеки в Закарпатській області в частині протидії нелегальним пасажирським перевезенням.

Інша заява стосувалася законністі діянь  cільського голови с.Колочава, керівництва Міжгірської РДА ,державного реєстратора Тячівської РДА та інших посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування  в частині надання земельної ділянки загальною площею 3,4211 га  окремим громадянам в оренду на 25 років.

Обидві заяви були внесені до ЄРДР та розпочато досудове розслідування,в ході якого має бути надана правова оцінка діям представникам  ,як тодішньої так теперішньої влади.

По результатах розгляду та перебіг подій буде додатково проінформовано громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”