Рейтинг шкіл Виноградівського району: Чому з року в рік результати ЗНО погіршуються… ???

Шановне товариство інформаційним освітнім ресурсом “Освіта.а”складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Закарпатської області,в тому числі ми можемо відслідкувати і рейтинг загальноосвітніх шкіл Виноградівського району.
Проаналізувавши цей рейтинг загальноосвітніх шкіл Виноградівщини ,ми звернули увагу про те,що ті очільники шкіл району,які за останній період стали зірками Фейсбука із критичними публікаціями та дописами щодо діяльності Виноградівської районної ради та критикували роботу депутатів Виноградівської районної ради виходячи із цього рейтингу мають ненайкращий рейтинг.

Ось ,наприклад:

– НВК “Боржавська ЗОШ 1-3 ступенів – ДНЗ” займає по рейтингу 299 місце із 305 шкіл області;

– Великокопанська ЗОШ 1-3 ступенів займає по рейтингу 275 місце із 305 шкіл області;

– Великоком”ятівська ЗОШ 1-3 ступенів займає по ретингу 259 місце із 305 шкіл області;

– Чорнотисівська ЗОШ 1-3 ступенів займає по рейтингу 190 місце із 305 шкіл області;

– Виноградівська ЗОШ 1-3 ступенів ім.Жігмунда Перені №3 займає 131 місце із 305 шкіл (це найгірший рейтинг серед шкіл м.Виноградів).

Можливо саме це є оцінкою роботи директорів загальноосвітніх шкіл і можливо доцільно по цьому рейтингу оцінювати заслуги їх,а не по публікаціях на Фейсбуці???

В кого яка думка???

А тому звертаємося до всіх тих керівників загальноосвітніх шкіл на Виноградівщині ,хто найбільше піднімає собі рейтинг публікаціями на Фейсбуці ,критикуючи всіх і вся : можливо вже пора Вам зайнятися навчально-виховним процесом та якістю знань,щоб наші діти мали хороші знання і могли на підставі отриманих знань мати хороші результати на кінцевому етапі -на ЗНО.

Джерело інформації:сайт Освіта.ua

http://osvita.ua/school/rating/65371/?fbclid=IwAR0VVe2cmLK8wHdOAGrwCjFPFWpouQvBY0nD0acmg4YllBFmUw_GuTM7CJc

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”