Редакція газети “Народний контроль Закарпаття” розпочала журналістське розслідування з приводу пожежі на птахофермі в с.Пушкіно що на Виноградівщині.

Шановне товариство в с.Пушкіно що на Виноградівщині сталася прикра подія,а саме сталася пожежа внаслідок якої згоріла будівля ,в якій ще нещодавно здійснювалася господарська діяльність по вирощюванні птиці.

Державна екологічна інспекція в Закарпатській області проводила перевірку щодо законності дотримання природоохоронного законодавства і встановила певні порушення.
По результатах перевірки звернулася із позовом до суду про зупинення господарської діяльності.

За рішенням Закарпатського окружного адміністративного суду господарська діяльність була припинена.Була подана відповідачем,а саме підприємцем апеляція до Львівського апеляційного адміністративного суду .

Але остання судова інстанція залишила в силі попереднє рішення.

З даного питання редакція газети “Народний контроль Закарпаття” неодноразово висвітлювала ситуацію ,що відбувалася в с.Пушкіно .

Декілька днів тому назад підприємець ,який займався вирощуванням птиці звернувся до сільського священника та просив того вплинути на людей,щоб йому дозволили займатися господарською діяльністю.

Але священник йому відмовив цього робити.

На зустрічі із людьми ,яку підприємець сам ініціював,він висловив свою позицію,що попри законне рішення суду він має намір продовжити займатися вирощуванням птиці.

В суботу до редакції газети “Народний контроль Закарпаття” звернулися мешканці с.Пушкіно та повідомили про наміри підприємця продовжити здійснювати господарську діяльність.

На сьогодні була запланована зустріч мешканців с.Пушкіно із обласним керівництвом органів державної влади,це т.в.о.голови Закарпатської ОДА п.Дуран І.П.,керівництвом поліції,прокуратури та з іншими ,до яких вони попередньо звернулися із заявою про особистий прийом.

Люди продовжували вирішувати цей конфлікт,як і раніше , в правовому полі.

Як заявляють мешканці с.Пушкіно,що протягом цього конфлікту невідомі підпалювали їм власні помешкання,погрожували їм зброєю ,були скоєні інші протиправні дії ,про все це вони повідомляли до поліції.
Однак, через бездіяльність поліції хто це робив ,так і не було встановлено.

Декілька хвилин тому назад до нас в редакцію газети “Народний контроль Закарпаття” прийшов підприємець,який займався вирощуванням птиці в с.Пушкіно із своєю дружиною,яка “закотила” істерику:ставши на коліна просила покарання всім і вся,обвинувачувала нас у всіх своїх бідах ,в той час як це все знімав на відео її чоловік.

Дякуємо їм за гарну виставу.

Ми припускаємо,що в їх поведінці є елементи того,що не все так просто в цій історії,і виникає багато питань,як до їх провокаційних дій в приміщенні редакції,і до самої події,що сталася вночі.

Все не так однозначно,як вони стверджують.

Наразі журналісти газети “Народний контроль Закарпаття” виїхали на місце події і будуть здійснювати всі дії по встановленню істини ,що передбачені в ЗУ “Про друковані ЗМІ в Україні”.

Будемо спілкуватися із людьми,є в деяких місцях камери відеоспостереження та інші варіанти через які будемо старатися отримати інформацію,яка надасть змогу правоохоронцям встановити причину пожежі та можливих осіб у вчиненні протиправних діянь.

Надамо запит чи була дана споруда застрахована(хоча вже нам повідомило джерело,що на місце події начебто приїхали представники страхової компанії).

Інформацію із даного питання перевіряємо.

Про результати журналістського розслідування проінформуємо громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”