Редакція газети “Народний Контроль Закарпаття” Розпочала журналістське розслідування щодо обгрунтованості скарг громадян на дії окремих посадовтх осіб

До редакції газети “Народний контроль Закарпаття” звернувся мешканець одного із населених пунктів Виноградівського району Закарпатської області щодо неналежного на його думку виконання службових обов”язків працівниками Виноградівського військомату.

В розмові із журналістами газети”Народний контроль Закарпаття” даний громадянин повідомив,що 06.11.2019 року він звернувся в приймальню(чи чергову частину) Виноградівського військомату,щодо отримання окремої інформації із питань військового обліку та наміру піти на військову службу в Збройні сили України.

На прохідній в даній установі йому повідомили,що начебто сьогодні не прийомний день у військоматі,і нехай прийде в прийомні дні.

Сама відповідь і тон працівників Виноградівського військомату обурила нашого співрозмовника,саме це і стало причиною його звернення до нас.

Шановне товариство в державі ,в якій йде війна ,і кожен день маємо негативну статистику щодо поранень та загибелі військових, а тут в нас тилу,військомати працюють в буденному режимі ми не маємо права залищити такий випадок без належного реагування.

Що вразило нашого співрозмовника,то це зверхнє на його думку ставлення працівників військомату до громадян,які приходили в важкі часи і надалі приходять у військомати,щоб їх оформили належним чином для захисту незалежної нашої України.

Із сьогоднішнього дня ми розпочинаємо журналістське розслідування по скарзі даного громадянина ,отримали від нього довіренність представляти його інтереси,задля того, щоб підтвердити або спростувати достовірність та обгрунтованність його звернення.

Редакція газети “Народний контроль Закарпаття” і раніше отримувала поодинокі звернення громадян на дії працівників Виноградівського військомата,але заявники не бажали свої скарги на дії вищевказаних працівників викладувати публічно .

Принагідно нагадуємо,що працівниками правоохоронних органів останніми роками було виявлено декілька посадових осіб Виноградівського військомату за вчинення корупційних правопорушень.

Шляхом опитування біля будівлі Виноградівського військомату ми маємо намір отримати результати та оцінку діям працівників даної установи , про які проінформуємо громадськість.

Про звернення даного громадяни на дії працівників Виноградівського військомату та про свої наміри провести журналістське розслідування та здійснювати опитування громадян редакція газети “Народний контроль Закарпаття” повідомила безпосередньо керівника Виноградівського військомату,керівника Закарпатського обласного військомату,голову Закарпатської ОДА п.Бондаренка І.С. та Генеральний штаб ЗСУ.

Про результати журналістського розслідування ми проінформуємо громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”