РЕАГУВАННЯ НА ЗВЕРНЕННЯ:ТОВ”ШБУ-77″ МАЄ ЛІКВІДУВАТИ ЯМКОВІСТЬ НА ВІДРІЗКУ БЕРЕГОВО-ВИЛОК ПО АВТОДОРОЗІ М-23 БЕРЕГОВО-ВИНОГРАДІВ-ВЕЛИКА КОПАНЯ В НАЙКОРОТШИЙ ТЕРМІН

Шановне товариство на підставі звернень мешканців Берегівського району щодо наявності ямковості на автодорозі М-23 Берегово-Виноградів-Велика Копаня було направлено звернення до голови Закарпатської ОДА п.Полоскова А.О. щодо належного реагування.

На підставі звернення працівниками Служби автодоріг спільно із співробітниками управління патрульної поліції в Закарпатській області було проведено комісійне обстеження експлуатаційного стану державної мережі автодоріг області,в тому числі автодороги М-23 Берегово-Виноградів-Велика Копаня.

В результаті обстеження виявлено значні руйнування дорожнього полотна на окремих ділянках даної автодороги.

Службою автомобільних доріг в Закарпатській області надано доручення задля забезпечення безпеки дорожнього руху провести в найкоротший термін роботи по ліквідації ямковості проїзжої частини на автодорозі М-23 Берегово-Виноградів-Велика Копаня на відрізку дороги від м.Берегово до с.Вілок.

Також Служба автомобільних доріг в Закарпатській області повідомляє,що в 2021 році на автодорозі М-23 Берегово-Виноградів-Велика Копаня буде проводитися поточний середній ремонт на відрізку від м.Берегово до с.Вилок.

В свою чергу в рамках депутатського контролю буду відслідковувати виконання ремонтних робіт

Немає опису світлини.
Немає опису світлини.
Немає опису світлини.

Депутат Берегівської районної ради

Федір Щубер