РЕАГУВАННЯ НА ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ:ЗАКАРПАТСЬКА ОДА ЗАПЕВНИЛА ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЛЕЖНОГО УТРИМАННЯ АВТОДОРОГИ ВИНОГРАДІВ – ДРОТИНЦІ – ФАНЧИКОВО

Шановне товариство ,на підставі звернення мешканців сіл Дротинці ,Тросник та Фанчиково мною було направлено депутатське звернення до голови Закарпатської ОДА п.Полоскова А.О. щодо ямковості на автодорозі Виноградів – Дротинці -Фанчиково та вжиття невідкладних заходів щодо забезпечення безпечних умов дорожнього руху.

На депутатське звернення надійшла відповідь з Департаменту інфраструктури Закарпатської ОДА наступного змісту,що балансоутримувач автомобільних доріг загального користування місцевого значення ДП”Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області” в найкоротший термін має здійснити обстеження даної ділянки дороги та по результатах забезпечити належне експлуатаційне утримання.

Про перебіг подій та те ,що буде відбуватися з ліквідацією ямковості далі ми можемо з вами разом спостерігати ,та в разі невиконання їх запевнень належним чином реагувати,в тому числі шляхом звернення до суду та в правоохоронні органи для притягнення балансоутримувача до юридичної відповідальності.

Депутат Берегівської

районної ради

Федір Щубер