ПРОТИСТОЯННЯ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ НА ВИНОГРАДІВЩИНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ:БОРОТЬБА ЗА ПОСАДУ ЗАВІДУЮЧОГО ХОСПІСУ ..?!

Шановне товариство, до редакції газети “Народний контроль Закарпаття” звернувся завідувач відділенням паліативно-хоспісного догляду Виноградівського геріатричного пансіонату  Віктор Павлович Ісаєв та повідомив,що його керівництво пансіоната в особі п.Микуляк Н.А.намагаються звільнити із займаної посади .

Як пояснив Віктор Павлович , такі дії ведуться вже деякий час: за ним слідкують на роботі начебто він  знаходиться в містах позбавлення волі,крок вправо чи вліво відразу же  на нього пишуться доповідні ,розбираються з ним на профспілкових зборах.І останньою каплею таких рішучих заходів по притягненню його до дисципланарної відповідальності стало те,що він надав редакції газети “Народний контроль Закарпаття” інтерв”ю про причини та обставини смерті однієї паціантки в Виноградівському геріатричному пансіонаті.

Все ж таки його “підловили” і наразі йому оголосили догану за начебто нераціональне використання матерально-технічної бази .Після оголошення йому догани відразу була організована колективна скарга про його звільнення із роботи,в якій зазначено,що п.Ісаєв В.П. принижував честь та гідність працівників,що полягає у нецензурних висловлюваннях,зверхній  та неетичній манері поведінки ,невиконанні функціональних  та трудових обов”язків, порушуючи правила внутрішнього трудового розпорядку установи.

Керівництвом Виноградівського геріатричного пансіонату в особі п.Микуляк Н.А. подана заява до Виноградівського відділення поліції  для надання правової оцінки діям п.Ісаєва В.П.про начебто зникнення медичного обладнання.Місцевою поліцією розглянута подана заяви.В результаті розгляду правоохоронцями не встановлено ознак кримінального правопорушення в діях п.Ісаєва В.П. та припинено подальший розгляд поданої заяви.

Однак,всі ці події з однобоким висвітленням активно описуються прихильниками  медіапродукту “Голосу Карпат”, де раніше працював теперішній голова Виноградівської РДА п.Кіш В.В.Шановне товариство ,це нагадує першу фазу протистояння між місцевою райдержадміністрацією та районною радою ,яке виникло на тлі того,хто буде очолювати управління освіти,молоді та спорту.Тобто йде безкопромісна боротьба за певні посади,на яких можна використати адмінресурс на місцевих виборах.Всі ви чудово знаєте чим все закінчилося.

Також всім нам відомо коло учасників цього протистояння- хто кого і чії інтереси лобіював,а в кінцевому результаті  хто постраждав .

Зі слів Віктора Павловича,він приїхав на Виноградівщину на запрошення місцевої влади для лікування важкохворих людей,він не має наміру влізати в місцеві розборки за посади,він є лікар і цим хоче займатися.

Саме проблема не в ньому,а в тій посаді ,яку він займає,тому,що він припускає,що цю посаду пообіцяли одній особі,яку нещодавно  відтягли від “корита” бюджетних коштів.Задля об”єктивного висвітлення  цих подій,які відбуваються в колективі ми неодноразово запрошували до редакції газети “Народний контроль Закарпаття”  директора Виноградівського геріатричного пансіонату п.Микуляк Н.А. для викладення своєї позиції як керівника шляхом публічної дискусії .

Вона декілька разів обіцяла,але все ж таки не наважилася на публічне висвітлення даного конфлікту в колективі.

А тому наразі все робиться задля того,щоб Віктора Павловича звільнили із роботи,про це вже відверто в голос ,як він стверджує сам , йому запропонувала очільниця пансіонату.

З боку лікаря Ісаєва В.П. подано позов до Виноградівського районного суду  про скасування оголошеної догани з метою відновлення порушених прав .

Ми будемо відслідковувати те що буде відбуватися в судах та здійснювати громадський супровід того,що відбувається у Виноградівському геріатричному пансіонаті.

Про результати наших спостережень будемо інформувати громадськість.


Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”


Щубер Федір Дмитрович