Прокуратура Закарпатської області відкрила кримінальні провадження по фактах блокування надісланих звернень ГО “Народний Контроль Закарпаття” та Перешкоджання журналістській діяльності

Шановне товариство,як ми вже про це публікували,що Головне управління Національної поліції в Закарпатській області всупереч законодавству про звернення громадян,доступу до публічної інформації та законодавству про друковані ЗМІ в України перейшла до “нового формату комунікації” із журналістами газети “Народний контроль Закарпаття”.
Вони просто стали блокувати наші електронні звернення і протиправно стали відмовляти в задоволенні запитуваної інформації про службову діяльність ГУНП в Закарпатській області.
Саме це стало підставою для звернення до прокуратури Закарпатської області,адже це стало відвертим порушенням наших прав.
На підставі поданих нами заяв до прокуратури області,останніми 13.12.2019 року були внесені відомості до ЄРДР та розпочато досудові розслідування з метою надання правової оцінки діяльності посадовим особам ГУНП в Закарпатській області.

Досудове розслідування у вказаних кримінальних провадженнях доручено ТУ ДБР ,розташованого у місті Львів.
Про результати досудового розслідування ми додатково проінформуємо громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”