Про призов громадян на строкову військову службу у квітні-червні 2021 року

Відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2021 р. № 71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» та згідно із наказом військового комісара Виноградівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковника С. Зейкана №29 від 24.02.2021 року з 1 квітня 2021 р. по 30 червня 2021 р. проводиться призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань.

Явці на призовну дільницю Виноградівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2003 року народження, яким у період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1994-2002 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: Виноградівський районний територіальний центру комплектування та соціальної підтримки м. Виноградів, вулиця Миру, 53 в установлений час з документами, зазначеними в повістках.

Громадяни, які не отримали повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до Виноградівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки 12 квітня 2021 р. та мати при собі документи, які посвідчують особу.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Виноградівської міської об’єднаної територіальної громади, Вилоцької селищної об’єднаної територіальної громади, Королівської селищної об’єднаної територіальної громади, Пийтерфолвівської сільської об’єднаної територіальної громади зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у Виноградівський районний територіальний центру.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, у тому числі закладів освіти, незалежно від їх підпорядкування і форми власності зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються до Виноградівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність згідно із законодавством.

Сергій ЗЕЙКАН,військовий комісар Виноградівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник