Про матеріальну допомогу першого заступника Виноградівської РДА Наталії Костелеба-Веремчук при майже півмільонній зарплаті.

Шановне товариство, нарешті ми отримали відповідь від Виноградівської РДА про заробітну плату Наталії Костелеба-Веремчук ,про її відсутність на роботі та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та оздоровлення.

Перше ,про що нам відповіла Виноградівська РДА:у відповідності до ст.10 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” перший заступник та заступник голови районної державної адміністрації заявляють  про припинення своїх повноважень новопризначеному голові державної адміністрації у день його призначення.

Наталія Юріївна цього не зробила,а пішла на лікарняний,як вона все звикла робити коли “пригорає”.Починаючи з 17 серпня 2020 року вона зверталася в медичні заклади і їй видавали лікарняні,таких вже нараховується аж чотири,хто видає ці лікарняні і з якого приводу в наданій інформації не вказано.При тому ,що пані Наталія знаходилася на лікарняному її щодня можна було зустріти на різних заходах пов’язаних із виборчою кампанією.

То вона фоткається із кандидатами в депутати різних рівнів від провладної партії,то їздить на зустріч із Президентом України.Все в дорозі,іноді жаль її ,що вона не шкодуючи свого здоров”я навіть під час хвороби  віддає всю себе та ще більше – тратить стільки коштів,щоб знову потрапити до влади.

Друге про що нам повідомили,це заробітна плата п.Наталії Костелеба-Веремчук ,яка складає 491 141,76 грн.за 2019 рік та 165 002,21 грн. за 2020 рік.

Проаналізувавши розмір її заробітної плати за 2019 рік в розрізі всіх трудових виплат можна сказати ,що Наталія Юріївна не гребувала навіть написати заяву на матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань(цікаво яких?) та оздоровлення,хоча ці виплати не обов”язкові ,вони виплачуються працівникові при наявності коштів.

І отримала вона ціх допомог на загальну суму 69 684,48 грн. : 25 580,00 грн. на соціально-побутові питання та 44 104,48 грн. на оздоровлення.

Це понад сорок мінімальних пенсії людей,які відпрацювали понад 30 років.

Цікаво чи і інші працівники Виноградівської РДА отримали такі виплати ,як Наталія Юріївна?

Дивлячись на те,яку зарплату отримує пані Наталія ,розуміємо що за це можна боротися і має сенс витрачати шалені кошти на передвиборчу кампанію ,а прийшовши до влади повернути в кілька раз більше.

Думайте за кого голосувати 25 жовтня 2020 року ,тому ,що від цього буде залежати ваше життя на  майбутнє.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”

Щубер Федір Дмитрович