ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ НОВОПРИЗНАЧЕНОГО НАЧАЛЬНИКА ГУНП В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ п.ШЛЯХОВСЬКОГО О.А.

13 березня 2020 року в приміщенні ГУНП в Закарпатській області відбулася прес-конференція новопризначеного начальника ГУНП в Закарпатській області полковника поліції Шляховського Олександра Анатолійовича.

Даний публічний захід відбувся за ініціативи керівництва ГУНП в Закарпатській області,а саме новопризначеного керівника обласної поліції.Початок його діяльності начебто всиляє довіру,надію , дії та перші кроки сповнені оптимізму і життєвої сили.

Метою даної діалогової комунікації поліції , на нашу думку, було показати новий стиль комунікації із громадськостю та ЗМІ.Щодо самої організації даного заходу, є декілька негативних моментів,які десь на початку “благих “справ зводять все нанівець.

По перше ,пропуск в адмінбудівлю громадськості та ЗМІ проводився по різному.Для одних представників вводилися окремі обмеження,тобто необхідно було реєструватися ,їм виписували пропуска,щоб попасти  в адміністративну будівлю,та по команді всім разом заходити в приміщення ,де мала проходити зустріч.І їх пропустили тоді,коли зустріч вже розпочалася і не було можливості та часу розкласти апаратуру.Іншим представникам преси не потрібні були пропуски,їх не реєстрували,пропускали без цієї процедури і запускали відразу до залу де мала відбутися зустріч.Тобто такі не рівні можливості.Окрім цього в поліцейського-постового,що несе службу на вході в адмінбудівлю ,ще був окремий список громадських активістів і журналістів,якщо людини не було в цьому списку її не пропускали.

Такий собі обмежений доступ,нагадує весілля по запрошенням.

По друге,ми вже на протязі деякого часу досліджували таку ситуацію,а саме,що на всі особисті прийоми керівництва облдержадміністрації ,поліції та прокуратури з”являються одні і тіж дві жінки,які приходять на ці прийоми,коли саме є на прийомі активісти чи журналісти і від них місцева влада очікує незручних запитань .

Так і на цьому заході відбулося ,як тільки з”явилися деякі незручні для керівництва активні люди та журналісти,в цей же момент з”являються ці дві жінки,яких без проблем пропустили на цю зустріч.І ,як тільки почали задавати із залу новопризначеному керівнику поліції незручні запитання ,піднімаються по черзі ці дві жінки і розпочинають розмову ні про що ,затягуючи час та, що особливо, почали створювати конфліктну ситуацію між активістами та журналістами ,звинувачуючи їх в тому чи іншому.

Ми припускаємо,що ці особи та їх “трюки” є зазделегідь  спланованими , хто їх  режисер – постановник здогадатися не складно.А тому вірити в слова,які були сказані п.Шляховським О.А. ,що він має намір відновити довіру громадськості до поліції та налагодити належну комунікацію із громадськістю після такого прийому та  комунікаційного діалогу досить складно.

Питання до п.Шляховського О.А. були різнопланові,і щодо боротьби із корупцією,щодо протидії наркоманії,також були озвучені питання окремими активістами щодо неефективної роботи керівництва місцевих підрозділів поліції,зокрема багато нарікань на призначення начальником Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області п.Шімон В.В.,яке доречі відбулося напередодні призначення п.Шляховського О.А. Окремій критиці було піддано неналежне виконання своїх службових обов”язків керівниками слідчих підрозділів,а саме начальником управління ГУНП в Закарпатській області полковника поліції Шкирта А.А.,начальником СВ Тячівського ВП ГУНП п.Мартинича Ю.Ю. та начальником СВ Міжгірського ВП Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області п.Бедека А.Ф.,на яких є найбіш скарг та зауважень із боку громадян.Активом Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” були озвучені запитання про команду п.Шляховського О.А. із якою він намагатиметься змінити креміногенну ситуацію на краще,однак чіткої відповіді ми неотримали.Про службову діяльність новопризначеного начальника ГУНП в Закарпатській областіШляховський Олександр Анатолійович до цього працював на посаді начальника Бориспільського відділу поліції ГУНП в Київській області ,а далі заступником начальника ГУНП в Київській області.За невеликий період часу в п.Шляховського О.А. почався стрімко кар”єрний ріст, буквально за декілька місяців при владі Президента України Володимира Зеленського він піднявся із начальника відділу поліції до начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.Такий стрімкий кар”єрний ріст даної особи пов”язують із одним народним депутатом України від партії Слуга Народу.Отриману інформацію ми наразі досліджуємо і ,якщо вона знайде підтвердження, обов”язково проінформуємо громадськість.Скільки пропрацює п.Шляховський О.А.на чолі закарпатської поліції  і чи ця посада не є стрибком на більш високі посади у Національну поліцію України покаже час.Адже прикладом подібного призначення, було призначення п.Князєва С.М. ,який начинав із Закарпаття,хоча ніяких результатів не досяг в боротьбі із злочинністю,але згодом став головою Національної поліції України.І як ми знаємо по публікаціям в ЗМІ,що з”явилися і земельні ділянки на Закарпатті ,і начебто колишня дружина затримана була із досить великою сумою валюти на митниці.Так,що віри в те,що черговий очільник обласної поліції ,який направлений із Києва на Закарпаття ,виявиться місією,змінить криміногенну ситуацію в нашому краї накраще досить мала.

Надаємо Вам інформацію ,яка дещо допоможе розглянути новопризначеного очільника ГУНП в Закарпатській області.

Відомості про майно,доходи,витрати  та зобов”язання фінансового характеру за 2018 рік п.Шляховського О.А.

Земельні ділянки:

Перша- загальна площа 1579 м.кв.  в с.Дударків Бориспільський район Київська область, набута 21.02.2014 року.Власність дружини;Друга – загальна площа 897 м.кв. в с.Літки Броварський район Київська область,набута 26.07.2013 року.Власність дружини ;Третя- загальна площа 843 м.кв. с.Дударків Бориспільський район Київської області,набута 19.01.2006 року.Власність дружини.Четверта -загальна площа 10 000 м.кв.,в с.Дударків Бориспільський район Київська область,набута  19.11.2013 року.Власність дружини.Пята -загальна площа 990 м.кв.,в с.Дударків Бориспільський район Київська область,набута  07.08.2013 року.Власнісь дружини.Шоста -загальна площа 1400 м.кв.,в с.Дударків Бориспільський район Київська область.Власність дружини.

Квартири:

Перша в м.Київ .Загальна площа 59,7 м.кв.набута 24.12.2003 року.Власність дружини(частково-33%).Друга в м.Бровари .Загальна площа 81,5 м.кв.,набута 01.01.2018 року.Власність Шляховська В.Д.13.12.2011 року будучи начальником сектору карного розшуку Броварського МВ ГУ МВС України у Київській області п.Шляховський О.А. отримав квартиру в так званому “соціальному” будинку в м.Бровари по вул.Красовського,ордер на яку надав йому право на приватизацію отриманого житла.

Транспортні засоби:

1.Шевроле Авео,з 2007 року випуску.Дата набуття права 17.10.2007 року.Власність дружини.2.Газ 33021,з 2002 року випуску.Дата набуття права 06.08.2013 року.Власність дружини.3.Тайота -камрі ,з 2014 року випуску.Дата набуття права 08.07.2017 року.Власність Полонська Ю.І.

Що пишуть в інтернет мережі про нинішнього начальника ГУНП в Закарпатській області.На сайті ukr.life в публікації під заголовком “Аферісти при владі-клан Гуральників безкарно розграбовують українців” від 05.10.2019 року зазначено наступне:”…заступник начальника Головного управління Національної поліції в Київській області Шляховський Олександр Анатолійович, дружина якого — Шляховська Ірина Миколаївна за час перебування понад тринадцяти років поспіль на посаді Дударківського сільського голови  Гуральника М.Г. з 2006 року набула право власності на п’ять земельних ділянок в селі Дударків загальною площею 14812 м2.

Також в інтерв’ю раніше Шляховський О.А. повідомляв, що він проживає в селі Дударків.Таким чином очевидно, що нинішній заступник начальника Головного управління Національної поліції в Київській області Шляховський О.А., який раніше очолював Бориспільський відділ поліції та Дударківський сільський голова Гуральника М.Г. добре між собою знайомі та перебувають в дружніх стосунках”- так описували на цьому сайті.

Коротко про місце проживання п.Шляховського О.А. та посадових осіб органів місцевого самоврядування того населеного пункту де, по словах п.Шляховського О.А. ,він проживав попередньо.

Сільський голова Гуральник Микола Григорович, його дружина Гуральник Наталія Василівна – секретар сільської ради, Гуральник Володимир Миколайович – син подружжя Гуральників, він же і юрист в сільській раді, він же депутат районної ради. Не кожне село може собі таке дозволити – мати окремого юриста, який отримує щомісяця понад 10 тис.грн. Цікаво чи хоча б один мешканець села скористався його послугами, наголошую БЕЗКОШТОВНО, адже вони і так йому платять зарплату! Та це не найдратуюча ситуація. 

 Наразі ,Бориспільський район у Верховній Раді представляє Сергій Бунін, представник нової влади, член команди Президента Зеленського  .

Чи має якесь відношення п.Шляховський О.А. до цього народного обранця ми довідаємось згодом.Які заслуги будуть новопризначеного начальника ГУНП в Закарпатській області п.Шляховського О.А. на Закарпатті в наведенні публічного порядку та безпеки громадян, та щедрість місцевої влади надавати йому та його дружині    земельні ділянки , квартири на Закарпатті  ми будемо інформувати громадськість.Ми очікуємо дещо щирокої публічної інформації про попередню службову діяльність п.Шляховського О.А. ,а також про його майно ,доходи,витрати та зобов”язання фінансового характеру  від Центру журналістських розслідувань куди ми звернулися.

Отож ,шановне товариство ,ми будемо держати руку на пульсі всіх подій ,які мають відношення до призначення цього керівника, його службовій діяльності на Закарпатті в частині боротьби із злочинністю в нашому регіоні.А також будемо досліджувати нові призначення тих чи інших посадових осіб в поліцію Закарпаття,критерії оцінки по яких будуть призначати цїх людей тощо.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”