Правоохоронці краю нададуть правову оцінку діям керівництва Міжгірської РДА щодо ненадання відповіді про стан протидії поширенню коронавірусу

За зверненням редакції “Народний контроль Закарпаття”до прокуратури Закарпатської області останніми відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.171 КК України за фактом ненадання Міжгірською РДА запитуваної інформації щодо протидії поришення коронавірусної інфекції на території Міжгірського району Закарпатської області .

Коротко про обставини.

Редакцією газети “Народний контроль Закарпаття” на підставі звернень закарпатців щодо неналежного виконання службових обов”язків посадовцями із питань протидії поширенню коронавірусу було розпочато моніторинг діяльності органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади на території Закарпатської області.

Нами було надано інформаційні запити до керівників райдержадміністрацій області щодо надання нам інформації про стан готовності медичних закладів до прийому хворих на коронавірус,забезпеченність належним медичним обладнанням та засобів індивідуального захисту  тощо.

Практично від всіх райдержадміністрацій області ми отримали відповідь на запитувану інформацію,окрім Міжгірської РДА,яка відмовила нам в задоволенні запитуваної інформації посилаючись на запровадження режиму надзвичайної ситуації  на всій території України.

В зв”язку із тим,що редакція газети”Народний контроль Закарпаття” вважає порушення своїх прав та інтересів в частині перешкоджання журналістській діяльності завдання якої є інформування громадськості про події ,що відбуваються на Закарпатті ми звернулися до прокуратури Закарпатської області щодо вивчення та надання належної правової оцінки діям вищевказаної державної установи.

В ході вивчення зібраних матеріалів прокуратура Закарпатської області прийняла рішення про  внесення відомостей до ЄРДР  та доручила СВ Міжгірського ВП Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області  провести досудове розслідування та встановити істину по даному провадженні.

Про результати досудового розслідування та події,які будуть розгортатися навколо цього проінформуємо громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”