ПОГРОМИ БАНДИТСЬКОЇ ЗГРАЇ ПОМЕШКАННЯ ЖУРНАЛІСТІВ ГАЗЕТИ “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ ЗАКАРПАТТЯ”В С.ШИРОКЕ ЩО НА ВИНОГРАДІВЩИНІ

Шановне товариство в ніч з 12 на 13 грудня 2020 року місцевими мешканцями із с.Широке що на Виноградівщині ,які зі слів журналістів знаходилися в нетверезому стані ,в балаклавах,з битами здійснили погром майна журналістів газети”Народний контроль Закарпаття” в с.Широке.

Напередодні цих подій журналісти газети “Народний контроль Закарпаття” проводили журналістське розслідування щодо осіннього призову мешканців с.Широке Виноградівським РВК,щодо нелегальних перевезень пасажирів по маршруту Широке – Виноградів одним мешканцем с.Широке та щодо фінанасово-господарської діяльності в Широківській ЗОШ 1-3 ступенів.

Перед тим ,як напасти на майно людей вони виключили на вулиці,де проживають журналісти вуличне освітлення і потім як монголи-татари налетіли на помешкання і почали громити майно журналістів.

Журналісти серед нападників впізнали місцевого підприємця та учня 10 класу Широківської ЗОШ 1-3 ступенів.

На місце події викликана місцева поліція ,якими зафіксовано факти вчинення злочину.

Ви спитаєте:як там поліція реагує?

Поліція в нас суперова і особливо її керівник Пилип Ю.Ю. ,який взагалі не реагує на ситуацію,що відбувається на Виноградівщині.

Знаючи бездіяльність місцевої поліції ми завтра збираємо всіх членів організації і приймемо рішення про подальші кроки наших дій.

Це повний безпридел,що відбувається на Виноградівщині,в якому поліція відіграє дуже важливу роль.

Хтось відреагує нарешті є на цю бездіяльність чи ні? Якщо влада не реагує,тоді будемо ми реагувати.

А тому звертаємося до керівництва Закарпатської області прийміть невідкладні міри реагування,звільніть нарешті місцевого начальника поліції,заставте належним чином виконувати свої функції поліцейських,тому що терпіти цьому ніхто не буде.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”