ПО “ТИХОМУ” ПІШОВ. НА ПІДСТАВІ НЕОДНОРАЗОВИХ ЗВЕРНЕНЬ ГО”НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ ЗАКАРПАТТЯ ” НАЧАЛЬНИКА МІСЦЕВОЇ ПОЛІЦІЇ ЮРІЯ ПИЛИПА ПЕРЕВЕЛИ ІЗ ВИНОГРАДОВА НА ІНШУ ПОСАДУ В ОДИН ІЗ ГІРСЬКИХ РАЙОНІВ ЗАКАРПАТТЯ

Шановне товариство ми неодноразово повідомляли Вам про неналежне виконання своїх службових обов”язків місцевими поліцейськими ,яких донедавна очолював Юрій Пилип.

Така перетасовка кадрів поліції з одного району в інший в кінцевому результаті нічого для покращення роботи закарпатської поліції не дасть.

Якщо той чи інший керівник не вміє працювати із своїми підлеглими ,а в першу чергу із громадянами,то його можна хоч на іншу планету призначати керівником,він таким і там залишиться “невдахою”.

На мою думку має бути підготовка кадрового резерву в поліції на принципах професійності, адекватного реагування на проблеми людей та вміння працювати з підлеглими та громадянами та призначатися на посади на конкурсній основі.

Поки що в нас на місцевому рівні спостерігається інша тенденція,що всі посади люди отримують не за професійними ознаками,а виключно за наявності набитого грошима кармана особи ,яка має бажання бути керівником.

Основними нашими претензіями до місцевих поліцейських стояло і стоїть це неналежний стан досудового розслідування по тих кримінальних провадженнях,які були відкриті на підставі наших звернень ,а їх більше півсотні.

Чи покращиться слідство та дізнання при новопризначеному керівнику місцевої поліції сказати складно.

Досудове розслідування залежить від багатьох аспектів,але одним і важливим елементом в діях слідчого має бути процесуальна незалежність та самостійність,як суб’єкта кримінального процесу.Безперечно він має дотримуватися вимог Конституції України, КПК та законів України під час досудового розслідування.

Нажаль цього не спостерігається в діях слідчих та дізнавачів місцевого відділення поліції.

Про недоліки в їх роботі та корупційну складову ми будемо описувати в наступних наших публікаціях.

А наразі будемо спостерігати за тим,що зможе(і чи зможе) змінити в роботі місцевої поліції новопризначений керівник місцевої поліції в статусі тимчасового виконувача начальника виноградівської поліції,адже по нашій інформації на це місце готують зовсім іншу особу .

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”