Підведення Підсумків діяльності ГО “Народний контроль Закарпаття” щодо офіційного спостереження за виборами президента України 2019 року

На минулому тижні на Воловеччині відбулося зібрання активу Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”.
На загальних зборах підвели підсумки нашої діяльності в частині результатів офіційного спостереження за виборчим процесом під час виборів Президента України 2019 року.
Загалом суттєвих порушень виборчого процесу, які могли б вплинути на хід голосування, а головне — на результат голосування,в Закарпатській області виявлено не було. 
Спостерігачі від Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” відмічають високу активність і відповідальність виборців Закарпатської області,як 21 квітня так і попередньо 31 березня. 
Це позитивні моменти, що громадяни беруть на себе відповідальність за свої рішення. Більшість громадян проявляли активність ще на проміжному етапі виборів: не тільки, знайомлячись з інформацією про кандидатів та їх програмами; також, громадяни проявляли активність з приводу відвідування відділів ведення державного реєстру виборців, стояли у чергах, щоб перевірити себе у списках виборців, щоб подати заяву для зміни місця голосування
Але під час спостереження у день голосування спостерігачі ГО”Народний контроль Закарпаття”виявили певні порушення. У виборчих списках значилися особи,які вже давно померли.І це проблема не тільки в Закарпатській області,а загалом по Україні.
Це є результатом того,що в державі вже давно не проводився перепис населення.
Після підведення підсумків роботи по виборах Президента України були розглянуті заяви про прийом нових членів до ГО “Народний контроль Закарпаття”.
Новим членом організації став Семен Погоріляк,якому нещодавно виповнилося 19 років.
А також окремі члени вирішили прийняти участь в інших громадських проектах ,в зв”язку із чим повідомили про свій вихід із організації.
Ми вдячні їм за плідну роботу і бажаємо всім наснаги на громадському терені.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпраття”